zamknij reklamę

Archiwum Sezonów

PIERWSZA DRUŻYNA

1945

Rozgrywki podokręgu radomskiego

  1. RKS Radom 8 15 56-8
  2. KS Radomiak 8 14 58-4
  3. Broń 8 14 42-4
  4. WKS Sparta 8 13 31-9
  5. KS Proch 8 12 42-9
  6. Czarni 8 11 38-14
  7. Pilica B. 8 10 24-25
  8. SKS Technik 8 7 13-35
  9. KS Grom 8 6 14-26
  10. WKS Lotnik 8 3 12-29
  11. IKS Iłża 8 2 9-41
  12. Garbarz 8 2 8-31
  13. Naprzód 8 2 8-40
  14. KKS Radom 8 1 6-55
  15. ZWM 8 0 8-47

 
1946

1. miejsce w Klasie C

1947

1. miejsce w Klasie B

1948

10. miejsce w Klasie A

1949-1952

Klasa B

1953

1. miejsce w Starachowickiej Klasie C

1954 - 1956

Klasa B

1957

Klasa A

1. SHL Kielce 41pkt, bramki 81-29
2. KKS Końskie 36pkt, bramki 59-26
3. Proch Pionki 33pkt, 83-41
4. Naprzód Jędrzejów 31pkt, bramki 66-46
5. Polonia Iłża 27pkt, bramki 50-58
6. Orlicz Suchedniów 25pkt, bramki 49-47
7. Granat II Skarżysko 24pkt, bramki 45-65
8. ZMK Kielce 23pkt, bramki 37-48
9. Broń II Radom 23pkt, bramki 43-58
10. Partyzant II Kielce 22pkt, bramki 38-53
11. Opocznianka Opoczno 21pkt, bramki 42-55
12. Ruch Skarżysko 20pkt, bramki 35-53
13. Garbarnia Radom 20pkt, bramki 34-54
14. Armatury Kielce 18pkt, bramki 29-56

1958 - 1960

Klasa A

1961 - 1970

Klasa B

1970/71

Klasa B. Awans do klasy A

1. Polonia Iłża 31 pkt
2. Polonia Starachowice 29 pkt
3. Sparta Dwikozy 20 pkt
4. Ruch Skarżysko 19 pkt
​5. LZS Koprzewnica 16 pkt
6. LZS Bodzechów 14 pkt
7. LZS Kuczów 15 pkt
8. Powiślanka Lipsko 12 pkt
9. Piryt Rudki 12 pkt
10. Wisła Solec 11 pkt

1971/1972

Klasa A

1. Proch Pionki 33pkt, bramki 59-11
2. Ogniwo Szydłowiec 20pkt, bramki 27-33
3. Orzeł Wierzbica 19pkt, bramki 19-19
4. Zamtal Końskie 18pkt, bramki 20-21
5. Radomiak II Radom 17pkt, bramki 33-28
6. Zwolenianka Zwoleń 17pkt, bramki 33-34
7. Powiślanka Lipsko 16pkt, bramki 15-18
8. Polonia Iłża 14pkt, bramki 30-41
9. Oskar Przysucha 14pkt, bramki 17-30
10. RKS Stąporków 12pkt, bramki 18-36

1972 - 1974

Klasa A

1974/75

Klasa A. Awans zespoły z miejsc 1-3. Ostatecznie brak awansu Polonii z powodu reformy administracyjnej w Polsce.

1. Odlewnik Radom 31 pkt
2. KKS Opoczno 28 pkt
3. Polonia Iłża 27 pkt
4. MKS Kozienice 27 pkt
5. Broń II Radom 26 pkt
6. Gerlach Drzewica 24 pkt
7. Radomiak II Radom 23 pkt
8. Pilica Białobrzegi 19 pkt
9. Ogniwo Szydłowiec 18 pkt
10. Neptun II Końskie 17 pkt
11. Zwolenianka Zwoleń 14 pkt
12. Oskar Przysucha 10 pkt

1975/76

Klasa A. Awans do Ligi Okręgowej.

1976/77

Liga Okręgowa

1. Orzeł Wierzbica 49pkt, bramki 99-20
2. Powiślanka Lipsko 42pkt, bramki 69-28
3. Radomiak II Radom 32pkt, bramki 71-43
4. Gerlach Drzewica 30pkt, bramki 49-32
5. Proch Pionki 30pkt, bramki 46-37
6. MZKS Kozienice 30pkt, bramki 38-45
7. Mazowsze Grójec 29pkt, bramki 57-44
8. Polonia Iłża 23pkt, bramki 42-45
9. Szydłowianka Szydłowiec 20pkt, bramki 31-61
10. Broń II Radom 21pkt, bramki 39-44
11. Zwolenianka Zwoleń 19pkt, bramki 33-49
12. Pilica Białobrzegi 19pkt, bramki 33-49
13. Pilica Warka 12pkt, bramki 32-62
14. Czarni II Radom 5pkt, bramki 18-100

1977/1978

Liga Okręgowa

1. Czarni Radom 45pkt, bramki 78-22
2. MZKS Kozienice 41pkt, bramki 49-17
3. Gerlach Drzewica 39pkt, bramki 60-29
4. Radomiak II Radom 38pkt, bramki 54-20
5. Proch Pionki 36pkt, bramki 41-32
6. Broń II Radom 25pkt, bramki 33-43
7. Pilica Białobrzegi 25pkt, bramki 41-54
8. Zwolenianka Zwoleń 23pkt, bramki 31-35
9. Pilica Warka 22pkt, bramki 55-63
10. Powiślanka Lipsko 21pkt, bramki 44-39
11. Szydłowianka Szydłowiec 21pkt, bramki 33-49
12. Polonia Iłża 20pkt, bramki 23-44
13. Mazowsze Grójec 12pkt, bramki 20-73
14. Blask Odrzywół 4pkt, bramki 11-72

1978/79

Liga Okręgowa

1. Proch Pionki 43pkt, bramki 66-24
2. Gerlach Drzewica 36pkt, bramki 50-25
3. Broń II Radom 32pkt, bramki 42-25
4. Radomiak II Radom 32pkt, bramki 50-22
5. MZKS Kozienice 30pkt, bramki 47-28
6. Zwolenianka Zwoleń 30pkt, bramki 47-34
7. Pilica Białobrzegi 25pkt, bramki 34-42
8. Powiślanka Lipsko 24pkt, bramki 41-34
9. Polonia Iłża 23pkt, bramki 27-41
10. Pilica Warka 20pkt, bramki 37-49
11. Start Radom 18pkt, bramki 22-50
12. Szydłowianka Szydłowiec 18pkt, bramki 22-50
13. Oskar Przysucha 18pkt, bramki 34-58
14. Mazowsze Grójec 14pkt, bramki 22-61

1981/82

Liga Okręgowa

1. Orzeł Wierzbica 37pkt, bramki 61-12
2. Powiślanka Lipsko 37pkt, bramki 52-10
3. Proch Pionki 27pkt, bramki 43-26
4. Radomiak II Radom 26pkt, bramki 51-22
5. Czarni Radom 26pkt, bramki 45-31
6. Broń II Radom 23pkt, bramki 38-30
7. Szydłowianka Szydłowiec 19pkt, bramki 26-28
8. Gerlach Drzewica 16pkt, bramki 36-55
9. Polonia Iłża 14pkt, bramki 25-58
10. Pilica Białobrzegi 14pkt, bramki 26-74
11. Zwolenianka Zwoleń 11pkt, bramki 31-58
12. Skaryszewianka Skaryszew 11pkt, bramki 22-52

1982/83

Liga Okręgowa

1. Radomiak II Radom 39pkt, bramki 60-12
2. Start Radom 30pkt, bramki 40-31
3. Czarni Radom 27pkt, bramki 42-23
4. Broń II Radom 25pkt, bramki 23-21
5. Proch Pionki 23pkt, bramki 33-27
6. Powiślanka Lipsko 22pkt, bramki 46-32
7. Pilica Białobrzegi 22pkt, bramki 20-32
8. Zwolenianka Zwoleń 19pkt, bramki 23-29
9. Polonia Iłża 18pkt, bramki 33-42
10. Gerlach Drzewica 16pkt, bramki 33-39
11. Szydłowianka Szydłowiec 15pkt, bramki 22-46
12. Oskar Przysucha 8pkt, bramki 21-49

1983/84

Liga Okręgowa

1. Czarni Radom 37pkt, bramki 43-10
2. Start Radom 33pkt, bramki 53-28
3. Powiślanka Lipsko 26pkt, bramki 39-27
4. Mazowsze Grójec 25pkt, bramki 37-36
5. Proch Pionki 23pkt, bramki 29-25
6. Gerlach Drzewica 22pkt, bramki 24-24
7. Broń II Radom 21pkt, bramki 25-23
8. Zwolenianka Zwoleń 19pkt, bramki 35-42
9. Pilica Białobrzegi 17pkt, bramki 29-39
10. Polonia Iłża 16pkt, bramki 29-43
11. Pilica Warka 13pkt, bramki 28-51
12. Szydłowianka Szydłowiec 12pkt, bramki 22-44

1984/1985

Liga Okręgowa

1. Czarni Radom 34pkt, bramki 55-15
2. Proch Pionki 32pkt, bramki 44-19
3. Mazowsze Grójec 28pkt, bramki 34-20
4. Broń II Radom 28pkt, bramki 40-27
5. Powiślanka Lipsko 22pkt, bramki 23-30
6. Zwolenianka Zwoleń 21pkt, bramki 37-33
7. Pilica Białobrzegi 19pkt, bramki 34-53
8. Start Radom 19pkt, bramki 34-53
9. Polonia Iłża 18pkt, bramki 23-33
10. MZKS Kozienice 18pkt, bramki 29-35
11. Oskar Przysucha 12pkt, bramki 26-53
12. Gerlach Drzewica 11pkt, bramki 20-40

1985/86

Liga Okręgowa. Spadek do Klasy A.

1. Powiślanka Lipsko 36pkt, bramki 55-18
2. Broń II Radom 33pkt, bramki 53-19
3. Radomiak II Radom 32pkt, bramki 57-17
4. Proch Pionki 32pkt, bramki 38-13
5. Szydłowianka Szydłowiec 32pkt, bramki 36-23
6. Zwolenianka Zwoleń 21pkt, bramki 43-43
7. MZKS Kozienice 19pkt, bramki 26-28
8. Blask Odrzywół 18pkt, bramki 24-33
9. Pilica Białobrzegi 18pkt, bramki 25-46
10. Mazowsze Grójec 12pkt, bramki 16-52
11. Start Radom 10pkt, bramki 21-47
12. Polonia Iłża 5pkt, bramki 13-49

1986/87

4. miejsce w Klasie A

1987/88

Klasa A. Awans do Ligi Okręgowej

1. Polonia Iłża 37 pkt
2. LZS Orońsko 35 pkt
3. Plon Garbatka-Letnisko 30 pkt
4. Wisła Solec 28 pkt
5. Iłżanka Kazanów 22 pkt
6. Unia Makowiec 20 pkt
7. Zawisza Sienno 19 pkt
8. Maraton Skaryszew 16 pkt
9. Świt Rzeczniów 16 pkt
10. Postęp Łaziska 15 pkt
11. LZS Ciepielów 15 pkt
12. Orzeł II Wierzbica 13 pkt

1988/89

  

Liga Okręgowa. Spadek do Klasy A

1. Radomiak II Radom 33pkt, bramki 46-14
2. Orzeł Wierzbica 30pkt, bramki 40-12
3. Proch Pionki 28pkt, bramki 33-19
4. Szydłowianka Szydłowiec 25pkt, bramki 36-24
5. MZKS Kozienice 24pkt, bramki 34-25
6. Gerlach Drzewica 24pkt, bramki 24-20
7. Zwolenianka Zwoleń 23pkt, bramki 25-28
8. Broń II Radom 20pkt, bramki 29-22
9. Start Radom 17pkt, bramki 31-38
10. Powiślanka Lipsko 17pkt, bramki 20-30
11. Mazowsze Grójec 15pkt, bramki 26-53
12. Polonia Iłża 8pkt, bramki 23-82

1989/90

1. miejsce w Klasie A. Awans

1990/91

Liga Okręgowa

1. Szydłowianka Szydłowiec 23pkt, bramki 28-7
2. Plon Garbatka 20pkt, bramki 20-11
3. Proch Pionki 16pkt, bramki 23-15
4. Zwolenianka Zwoleń 15pkt, bramki 27-15
5. Polonia Iłża 14pkt, bramki 20-17
6. Powiślanka Lipsko 9pkt, bramki 13-15
7. Wisła Solec 0pkt, bramki 5-66

1991/92

Liga Okręgowa. Spadek do Klasy A

1. Pilica Nowe Miasto 39pkt, bramki 45-20
2. Zwolenianka Zwoleń 38pkt, bramki 62-24
3. Orzeł Wierzbica 34pkt, bramki 48-29
4. Radomiak II Radom 31pkt, bramki 57-31
5. Szydłowianka Szydłowiec 27pkt, bramki 51-40
6. MZKS Kozienice 26pkt, bramki 45-39
7. Proch Pionki 25 pkt, bramki 42-38
8. Gerlach Drzewica 24pkt, bramki 34-65
9. Pilica Białobrzegi 23pkt, bramki 36-35
10. Plon Garbatka 23pkt, bramki 35-45
11. Mazowsze Grójec 22pkt, bramki 29-36
12. Pilica Warka 20pkt, bramki 40-50
13. Unia Makowiec 16pkt, bramki 20-54
14. Polonia Iłża 15pkt, bramki 22-42

1992/93

Klasa A

1.Zawisza Sienno
2. Powiślanka Lipsko
3. Jaguar Wolanów
4. Legion Głowaczów
5. Oronka Orońsko
6. LKS Jedlińsk
7. Iłżanka Kazanów
8. Polonia Iłża
9. LZS Zalesice
10. LZS Brzustowiec
11. LZS Radzice
12. Wisła Solec

1993/94

Klasa A. Awans do Ligi Okręgowej. Awans uzyskały zespoły z miejsc 1-5.

1. Jadar Skaryszew 35 pkt
2. ASS Pionki 31 pkt
3. Jaguar Wolanów 28 pkt
4. Polonia Iłża 27 pkt
5. Legion Głowaczów 27 pkt
6. LKS Jedlińsk 21 pkt
7. Iłżanka Kazanów 19 pkt
8. Oronka Orońsko 19 pkt
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 18 pkt
10. Viki Radom 16 pkt
11. LZS Zalesice 11 pkt
12. LZS Brzustowiec 11 pkt

1994/95

Liga Okręgowa

1. Orzeł Wierzbica 35 pkt
2. Jadar Skaryszew 31 pkt
3. Plon Garbatka-Letnisko 26 pkt
4. Polonia Iłża 23 pkt
5. Gerlach Drzewica 22 pkt
6. Legion Głowaczów 22 pkt
7. ASS Pionki 18 pkt
8. Pilica Białobrzegi 18 pkt
9. Jaguar Wolanów 17 pkt
10. Powiślanka Lipsko 17 pkt
11. Zawisza Sienno 15 pkt
12. Blask Odrzywół 6 pkt

1995/96

4. miejsce w Lidze Okręgowej

1996/97

1.Powiślanka Lipsko 48 pkt, bramki 38-16
2.Oronka Orońsko 36 pkt, bramki 25-18
3.Polonia Iłża 36 pkt, bramki 32-25
4.Berta Jedlińsk 35 pkt, bramki 30-31
5.Jadar Skaryszew 30 pkt, bramki 36-38
6.Legion Głowaczów 28 pkt, bramki 40-40
7.Zwolenianka Zwoleń 28 pkt, bramki 32-33
8.Pilica Warka 27 pkt, bramki 24-27
9.Plon Garbatka 26 pkt, bramki 23-31
10.Viki Radom 26 pkt, bramki 39-38
11.Gerlach Drzewica 25 pkt, bramki 24-43
12.Pilica Nowe Miasto  24  pkt, bramki 26-29

1997/98

Liga Okręgowa

1. Jadar Skaryszew
2. Viki Radom
3. Video Ciepielów
4. Polonia Iłża
5. Bemar/Plon Garbatka-Letnisko
6. Berta Jedlińsk
7. Legion Głowaczów
8. Zwolenianka Zwoleń
9. Pilica Warka
10. Szydłowianka Szydłowiec
11. Gerlach Drzewica
12. Oskar Przysucha

1998/99

Liga Okręgowa

1. Mazowsze Grójec 66pkt, bramki 74-13
2. Broń Radom 60pkt, bramki 67-20
3. Pilica Białobrzegi 53pkt, bramki 48-27
4. Jadar Skaryszew 44pkt, bramki 49-37
5. Pilica Warka 41pkt, bramki 40-38
6. Proch Pionki 39pkt, bramki 46-38
7. Powiślanka Lipsko 39pkt, bramki 40-41
8. Plon Garbatka 34pkt, bramki 34-43
9. Polonia Iłża 29pkt, bramki 33-44
10. Oronka Orońsko 27pkt, bramki 36-42
11. Zwolenianka Zwoleń 27pkt, bramki 33-46
12. Orzeł Wierzbica 25pkt, bramki 35-59
13. Viki Radom 24pkt, bramki 31-69
14. Zawisza Sienno 13pkt, bramki 27-84

1999/2000

Liga Okręgowa

1. Broń Radom 69pkt, bramki 88-21
2. Powiślanka Lipsko 52pkt, bramki 58-34
3. Orzeł Wierzbica 49pkt, bramki 60-38
4. Zwolenianka Zwoleń 45pkt, bramki 60-53
5. Jadar Skaryszew 40pkt, bramki 40-34
6. Pilica Białobrzegi 38pkt, bramki 56-43
7. Proch Pionki 37pkt, bramki 37-39
8. Plon Garbatka 33pkt, bramki 29-35
9. Berta Jedlińsk 33pkt, bramki 41-56
10. Malchem Chynów 32pkt, bramki 34-53
11. Polonia Iłża 27pkt, bramki 36-41
12. Pilica Warka 25pkt, bramki 40-58
13. Viki Radom 23pkt, bramki 38-69
14. Oronka Orońsko 15pkt, bramki 38-69

2000/01

Liga Okręgowa

1. Zwolenianka Zwoleń 81pkt, bramki 93-19
2. Pilica Białobrzegi 76pkt, bramki 109-39
3. Stalmex Nadarzyn 66pkt, bramki 59-31
4. Powiślanka Lipsko 61pkt, bramki 57-37
5. KS Warka 59pkt, bramki 50-33
6. Malchem Chynów 57pkt, bramki 55-41
7. Orzeł Wierzbica 57pkt, bramki 62-62
8. Okęcie II Warszawa 49pkt, bramki 68-57
9. Jadar Skaryszew 49pkt, bramki 42-46
10. Polonia Iłża 47pkt, bramki 41-55
11. Wulkan Zakrzew 46pkt, bramki 46-48
12. Viki Radom 44pkt, bramki 39-45
13. Berta Jedlińsk 43pkt, bramki 49-67
14. Plon Garbatka 41pkt, bramki 47-79
15. Olimpia II Warszawa 35pkt, bramki 40-54
16. KS II Piaseczno 18pkt, bramki 30-75
17. Jedność Żabieniec 18pkt, bramki 19-70
18. Proch Pionki 15pkt, bramki 29-74

2002/03

Liga Okręgowa

1. KS Warka 59 pkt, bramki 61-23
2. Orzeł Wierzbica 54 pkt, bramki 59-42
3. MGKS Skaryszew 53 pkt, bramki 47-18
4. Plon Garbatka-Letnisko 43 pkt, bramki 51-32
5. Sokół Przytyk 42 pkt, bramki 49-30
6. Jaguar Wolanów 40 pkt, bramki 47-45
7. Oronka Orońsko 38 pkt, bramki 42-38
8. Mogielanka Mogielnica 37 pkt, bramki 49-43
9. Beta Radom 36 pkt, bramki 44-48
10. Orzeł Gelniów 30 pkt, bramki 37-54
11. Mirax/Viki II Radom 25 pkt, bramki 44-55
12. Polonia Iłża 24 pkt, bramki 37-53
13. Sadownik Błędów 23 pkt, bramki 23-50
14. Leśna Chynów 9 pkt, bramki 18-77

2003/04

Liga Okręgowa

1. Mazowsze II Grójec 58 pkt, bramki 66-31
2. Plon Garbatka-Letnisko 55 pkt, bramki 83-39
3. Sadownik Błędów 55 pkt, bramki 71-35
4. Wulkan Zakrzew 53 pkt, bramki 68-29
5. Sokół Przytyk 45 pkt, bramki 49-34
6. Polonia Iłża 42 pkt, bramki 61-56
7. Jaguar Wolanów 40 pkt, bramki 49-46
8. Berta Jedlińsk 39 pkt, bramki 41-47
9. Oronka Orońsko 34 pkt, bramki 44-44
10. Mogielanka Mogielnica 33 pkt, bramki 46-48
11. Orzeł Wierzbica 24 pkt, bramki 50-85
12. MGKS Skaryszew 22 pkt, bramki 28-64
13. Orzeł Gielniów 12 pkt, bramki 27-75
14. Beta Radom 12 pkt, bramki 35-85

2004/05

Liga Okręgowa

1. Sadownik Błędów 67 pkt, bramki 69-25
2. Wulkan Zakrzew 63 pkt, bramki 70-43
3. Zodiak Sucha 60 pkt, bramki 70-36
4. Polonia Iłża 56 pkt, bramki 68-42
5. Iłżanka Kazanów 53 pkt, bramki 73-61
6. Oronka Orońsko 47 pkt, bramki 49-45
7. Plon Garbatka-Letnisko 42 pkt, bramki 51-49
8. Sokół Przytyk 42 pkt, bramki 51-45
9. Akcja I Jastrzębia 41 pkt, bramki 51-55
10. Mogielanka Mogielnica 41 pkt, bramki 45-48
11. Jaguar Wolanów 41 pkt, bramki 61-51
12. Orzeł Wierzbica 37 pkt, bramki 56-58
13. Zawisza Sienno 35 pkt, bramki 58-72
14. Berta Jedlińsk 19 pkt, bramki 26-75
15. Orzeł Gielniów 15 pkt, bramki 31-84
16. MGKS Skaryszew 14 pkt, bramki 25-65

2005/06

Liga Okręgowa

1. Wulkan Zakrzew 70pkt, bramki 86-44
2. Orzeł Wierzbica 60pkt, bramki 60-32
3. Mogielanka Mogielnica 58pkt, bramki 49-39
4. Plon Garbatka 54pkt, bramki 53-44
5. Iłżanka Kazanów 52pkt, bramki 68-57
6. Proch Pionki 49pkt, bramki 51-37
7. Zodiak Sucha 49pkt, bramki 49-29
8. Polonia Iłża 48pkt, bramki 51-40
9. Sokół Przytyk 44pkt, bramki 56-48
10. Oronka Orońsko 44pkt, bramki 36-32
11. Zawisza Sienno 42pkt, bramki 50-54
12. Radomiak II Radom 42pkt, bramki 52-68
13. Skaryszewianka Skaryszew 38pkt, bramki 40-54
14. Szydłowianka II Szydłowiec 31pkt, bramki 35-59
15. Orzeł Gielniów 28pkt, bramki 37-79
16. Akcja Jastrzębia 28pkt, bramki 45-69
17. Jaguar Wolanów 26pkt, bramki 48-80

2006/07

Liga Okręgowa

1. Sokół Przytyk 60pkt, bramki 49-22
2. Sadownik Błędów 55pkt, bramki 54-34
3. Proch Pionki 51pkt, bramki 49-32
4. Zodiak Sucha 50pkt, bramki 49-36
5. Oskar Przysucha 45pkt, bramki 56-53
6. Plon Garbatka 41pkt, bramki 47-32
7. Iłżanka Kazanów 40pkt, bramki 60-51
8. Mogielanka Mogielnica 40pkt, bramki 33-35
9. KS Magnuszew 39pkt, bramki 47-45
10. Polonia Iłża 39pkt, bramki 34-41
11. Oronka Orońsko 38pkt, bramki 34-41
12. Mazowsze II Grójec 38pkt, bramki 45-59
13. Radomiak II Radom 37pkt, bramki 40-65
14. Orzeł Wierzbica 35pkt, bramki 36-62
15. KS Potworów 31pkt, bramki 46-58
16. Zawisza Sienno 29pkt, bramki 40-54

2007/08

Liga Okręgowa

1. KS Warka 77pkt, bramki 101-31
2. Proch Pionki 58pkt, bramki 65-29
3. Polonia Iłża 53pkt, bramki 75-43
4. Zodiak Sucha 52pkt, bramki 67-36
5. Oskar Przysucha 49pkt, bramki 72-61
6. Iłżanka Kazanów 47pkt, bramki 59-56
7. Powiślanka Lipsko 47pkt, bramki 60-51
8. Sadownik Błędów 46pkt, bramki 44-65
9. Skaryszewianka Skaryszew 40pkt, bramki 52-52
10. Plon Garbatka 39pkt, bramki 45-40
11. Gryfia Mirów 39pkt, bramki 45-71
12. Oronka Orońsko 35pkt, bramki 39-52
13. KS Magnuszew 30pkt, bramki 32-68
14. Legion Głowaczów 28pkt, bramki 54-73
15. Mazowsze II Grójec 21pkt, bramki 30-72
16. Mogielanka Mogielnica 18pkt, bramki 44-78

2008/09

Liga Okręgowa

1. KS Kozienice/Janików 64pkt, bramki 70-28
2. Polonia Iłża 54pkt, bramki 52-39
3. Sokół Przytyk 51pkt, bramki 53-41
4. Orzeł Wierzbica 51pkt, bramki 64-50
5. KS Potworów 51pkt, bramki 58-47
6. Sadownik Błędów 47pkt, bramki 56-51
7. Zodiak Sucha 46pkt, bramki 52-35
8. Powiślanka Lipsko 46pkt, bramki 48-32
9. Oronka Orońsko 44pkt, bramki 44-30
10. Proch Pionki 41pkt, bramki 51-44
11. Skaryszewianka Skaryszew 38pkt, bramki 47-52
12. Oskar Przysucha 37pkt, 47-56
13. Plon Garbatka 36pkt, bramki 28-41
14. Gryfia Mirów 36pkt, bramki 41-67
15. Iłżanka Kazanów 15pkt, bramki 37-77
16. Akcja Jastrzębia 15pkt, bramki 39-93

2009/10

Liga Okręgowa. Awans do IV Ligi

1. Polonia Iłża 77pkt, bramki 80-22
2. Orzeł Wierzbica 67pkt, bramki 91-25
3. Powiślanka Lipsko 54pkt, bramki 68-41
4. Zodiak Sucha 47pkt, bramki 39-48
5. Legion Głowaczów 47pkt, bramki 50-41
6. Sadownik Błędów 46pkt, bramki 44-49
7. Proch Pionki 44pkt, bramki 64-47
8. KS Potworów 42pkt, bramki 62-72
9. Oronka Orońsko 41pkt, bramki 56-52
10. Oskar Przysucha 39pkt, bramki 49-49
11. Plon Garbatka 38pkt, bramki 42-62
12. Sokół Przytyk 34pkt, bramki 37-47
13. Skaryszewianka Skaryszew 33pkt, bramki 51-61
14. Zorza Kowala 26pkt, bramki 31-53
15. Mogielanka Mogielnica 19pkt, bramki 52-70
16. KS Magnuszew 18pkt, bramki 35-101

2010/11

IV Liga

1. Orzeł Wierzbica 66 pkt, bramki 69-27
2. Mszczonowianka Mszczonów 62 pkt, bramki 47-19 
3. Mazowsze Grójec 55 pkt, bramki 55-42 
4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 54 pkt, bramki 59-33
5. Pilica Białobrzegi 52 pkt, bramki 47-34 
6. Polonia Iłża 48 pkt, bramki 36-33 
7. KS Kozienice-Janików 42 pkt, bramki 44-45 
8. UKS Łady 40 pkt, bramki 34-39 
9. Znicz II Pruszków 40 pkt, bramki 60-63 
10. Żyrardowianka Żyrardów 40 pkt, bramki 41-37 
11. Skra Konstancin Obory 39 pkt, bramki 34-45
12. Naprzód Zielonki 36 pkt, bramki 35-55
13. Okęcie Warszawa 31 pkt, bramki 33-45
14. Sparta Jazgarzew 26 pkt, bramki 40-59 
15. Zwolenianka Zwoleń 24 pkt, bramki 32-53 
16. Naprzód Skórzec 17 pkt, bramki 35-72

2011/12

IV Liga

1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 80 pkt, bramki 73-14 
2. Pilica Białobrzegi 76 pkt, bramki 75-29
3. Energia Kozienice-Janików 64 pkt, bramki 57-28 
4. Wulkan Zakrzew 59 pkt, bramki 47-25
5. Mszczonowianka Mszczonów 58 pkt, bramki 63-28
6. Okęcie Warszawa 50 pkt, bramki 45-26
7. Mazowsze Grójec 49 pkt, bramki 55-49
8. Znicz II Pruszków 48 pkt, bramki 63-57
9. Polonia Iłża 45 pkt, bramki 48-37
10. Żyrardowianka Żyrardów 45 pkt, bramki 51-44
11. Victoria Sulejówek 41 pkt, bramki
12. UKS Łady 41 pkt, bramki 34-46
13. KS Warka 35 pkt, bramki 40-46
14. GLKS Nadarzyn 23 pkt, bramki 29-68
15. Skra Konstancin Obory 22 pkt, bramki 40-74
16. Podlasie Sokołów Podlaski 18 pkt, bramki 25-81 
17. Naprzód Zielonki 15 pkt, bramki 22-116

2012/13

IV Liga. Spadek do Ligi Okręgowej

1. Pilica Białobrzegi 69 pkt, bramki 86-25
2. Żyrardowianka Żyrardów 65 pkt, bramki 45-18 
3. Victoria Sulejówek 61 pkt, bramki 83-35
4. Mszczonowianka Mszczonów 56 pkt, bramki 50-36 
5. Sparta Jazgarzew 46 pkt, bramki 56-46 
6. Wilga Garwolin 42 pkt, bramki 55-51 
7. Szydłowianka Szydłowiec 39 pkt, bramki 35-55 
8. Energia Kozienice 38 pkt, bramki 38-41
9. Mazowsze Grójec 38 pkt, bramki 43-47 
10. Józefovia Józefów 38 pkt, bramki 52-53
11. Pogoń II Siedlce 36 pkt, bramki 53-57
12. Znicz II Pruszków 35 pkt, bramki 47-64 
13. UKS Łady 31 pkt, bramki 30-50
14. Okęcie Warszawa 29 pkt, bramki 36-64
15. Polonia Iłża 24 pkt, bramki 39-71
16. Wulkan Zakrzew 22 pkt, bramki 21-56 

2013/2014

Liga Okręgowa

1. Zwolenianka Zwoleń 67 pkt, bramki 82-27 
2. Legion Głowaczów 66 pkt, bramki 84-31 
3. KS Warka 59 pkt, bramki 86-44 
4. Powiślanka Lipsko 58 pkt, bramki 60-32 
5. Polonia Iłża 56 pkt, bramki 71-50 
6. Jodła Jedlnia-Letnisko 55 pkt, bramki 78-48 
7. Zawisza Sienno 47 pkt, bramki 85-71 
8. LKS Promna 47 pkt, bramki 63-58 
9. Proch Pionki 45 pkt, bramki 62-44 
10. Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 41 pkt, bramki 53-58 
11. Wulkan Zakrzew 38 pkt, bramki 45-57 
12. Radomiak II Radom 36 pkt, bramki 73-83 
13. Iłżanka Kazanów 26 pkt, bramki 30-110 
14. Oronka Orońsko 22 pkt, bramki 42-66  
15. Plon Garbatka-Letnisko 21 pkt, bramki 31-75 
16. Ruszcovia Borkowice 8 pkt, bramki 28-119 

2014/15

Liga Okręgowa

1. KS Warka 62 pkt, bramki 78-34
2. LKS Promna 60 pkt, bramki 69-34
3. Polonia Iłża 58 pkt, bramki 78-45
4. Powiślanka Lipsko 54 pkt, bramki 67-33
5. Plon Garbatka-Letnisko 53 pkt, bramki 61-46
6. Legion Głowaczów 50 pkt, bramki 55-41
7. Proch Pionki 49 pkt, bramki 63-49
8. Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 46 pkt, bramki 61-53
9. Iłżanka Kazanów 43 pkt, bramki 49-42
10. Zawisza Sienno 42 pkt, bramki 77-72
11. KS Potworów 42 pkt, bramki 39-41
12. Jodła Jedlnia-Letnisko 39 pkt, bramki 51-54
13. KP Stanisławice 32 pkt, bramki 44-80
14. Radomiak II Radom 25 pkt, bramki 42 - 88
15. Oronka Orońsko 22 pkt, bramki 35 - 85
16. Wulkan Zakrzew 4 pkt, 20 - 92 - zespół wycofany z rozgrywek

2015/16

Liga Okręgowa

1. Proch Pionki 65 pkt, bramki 70:20
2. LKS Promna 54 pkt, bramki 57:40
3. Powiślanka Lipsko 53 pkt, bramki 59:39
4. Skaryszewianka Skaryszew 51 pkt, bramki 66:38
5. Drogowiec Jedlińsk 50 pkt, bramki 59:32
6. Mazowsze Grójec 49 pkt, bramki 52:40
7. Polonia Iłża 48 pkt, bramki 62:48
8. Legion Głowaczów 47 pkt, bramki 64:58
9. Pilica Nowe Miasto 43 pkt, bramki 53:54
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 42 pkt, bramki 45:53
11. Zwolenianka Zwoleń 37 pkt, bramki 57:50
12. KS Potworów 36 pkt, bramki 48:57
13. Iłżanka Kazanów 34 pkt, bramki 41:58
14. Zawisza Sienno 29 pkt, bramki 54:99
15. Plon Garbatka 17 pkt, bramki 29:71
16. KP Stanisławice 11 pkt, bramki 30:89

2016/17

1. Drogowiec Jedlińsk 73 pkt, bramki: 68-17
2. Mazowsze Grójec 64 pkt, bramki: 72-32 
3. Powiślanka Lipsko 55 pkt, bramki: 65-36 
4. KS Warka 53 pkt, bramki:55-32 
5. Jodła Jedlnia-Letnisko 49 pkt, bramki: 58-45 
6. Zamłynie Radom 48 pkt, bramki: 60-46 
7. Centrum Radom 46 pkt, bramki:54-36 
8. Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 43 pkt, bramki: 53-44 
9. Zawisza Sienno 38 pkt, bramki: 59-60 
10. Legion Głowaczów 36 pkt, bramki: 48-60 
11. Skaryszewianka Skaryszew 35 pkt, bramki:48-65 
12. Iłżanka Kazanów 33 pkt, bramki:45-71 
13. Zwolenianka Zwoleń 32 pkt, bramki:47-66 
14. KS Potworów 28 pkt, bramki:39-61 
15. Polonia Iłża 22 pkt, bramki: 38-87 
16. TKKF Grójec 16 pkt, bramki: 16-67 

DRUGA DRUŻYNA

1971/72

Klasa B

1. Ognisko TKKF Podkanów 23 pkt
2. Czarni II Radom 18 pkt
3. Ogniwo II Chlewiska 15 pkt
4. LZS Garbatka 14 pkt
5. Polonia II Iłża 11 pkt
6. Zwolenianka II Zwoleń 11 pkt
7. Orzeł II Wierzbica 10 pkt
8. LZS Zajezierze 6 pkt

2006/2007

Klasa B

1.Chojniak Wieniawa 58 pkt, bramki 88-37
2.KS Chomentów 52 pkt, bramki 60-24
3.Wisła Chotcza 52 pkt, bramki 77-36
4. Polonia II Iłża 47 pkt, bramki 58-44
5.Wisła Solec 37 pkt, bramki 45-44
6.Krępianka Rzeczniów 37 pkt, bramki 54-54
7.Postęp Łaziska 35 pkt, bramki 42-41
8.Wulkan II Zakrzew 34 pkt, bramki 47-55
9.Iskra Janów 30 pkt, bramki 34-45
10.Start Radom 28 pkt, bramki 54-84
11.Petrus Radom 27 pkt, bramki 32-51
12.Ogniwo Chlewiska 25 pkt, bramki 24-44
13.Powiślanka II Lipsko 24 pkt, bramki 39-75
14.LZS Zalesice 17 pkt, bramki 47-67

2007/2008

Klasa B

1.Iskra Janów 46 pkt, bramki 55-18
2.Polonia II Iłża 37 pkt, bramki 68-25
3.Petrus Radom 33 pkt, bramki 51-32
4.Zwolenianka II Zwoleń 28 pkt, bramki 43-34
5.Postęp Łaziska 28 pkt, bramki 35-39
6.Wisła Solec 25 pkt, bramki 57-34
7.LZS Zalesice 23 pkt, bramki 38-47
8.Olimpia Ciepielów 18 pkt, bramki 21-46
9.Ogniwo Chlewiska 15 pkt, bramki 25-47
10.KS Gniewoszów 4 pkt, bramki 23-94

  

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

   

2011/12

Juniorzy Starsi U-19 

1. Oskar Przysucha 52 pkt, bramki 71:29
2. Powiślanka Lipsko 45 pkt, bramki 61:21
3. Jodła Jedlnia-Letnisko 43 pkt, bramki 60:37
4. Legion Głowaczów 39 pkt, bramki 66:36
5. Polonia Iłża 36 pkt, bramki 71:34
6. Zawisza Sienno 28 pkt, bramki 53:65
7. Oronka Orońsko 26 pkt, bramki 41:40
8. Zamłynie Radom 20 pkt, bramki 47:60
9. KS Chomentów 11 pkt, bramki 27:80
10. Mogielanka Mogielnica 8 pkt, bramki 20:89
11. Zodiak Sucha 13 pkt, bramki 30:56 - zespół wycofany z rozgrywek

Juniorzy Młodsi U-16

1 UKS Energetyk-Junior  25 pkt, bramki 41:4
2 Orlik-14 Radom 21 pkt, bramki 36:14
3 Gryfia Mirów 20 pkt, bramki 22:13
4 Iłżanka Kazanów 16 pkt, bramki 28:13
5 Gracja Tczów 12 pkt, bramki 27:22
6 KS Jastrząb 11 pkt, bramki 16:21
7 Orzeł Wierzbica 11 pkt, bramki 9:19
8 Skaryszewianka Skaryszew  6 pkt, bramki 12:41
9 Polonia Iłża 5 pkt, bramki 12:32
10 Oronka Orońsko 1 pkt, bramki 11:35

Młodzicy U-13

1. Broń Radom 51 pkt, bramki: 96:15
2. Zwolenianka Zwoleń 37 pkt, bramki 64:31
3. Lider Lipsko 37 pkt, bramki: 64:40
4. Legion Radom 33 pkt, bramki: 52:25
5 Junior Radom 29 pkt, bramki: 55:37
6. Radomiak Radom 28 pkt, bramki:55:46
7. Polonia Iłża 19 pkt, bramki: 52:63
8. Iłżanka Kazanów 17 pkt, bramki: 39:50
9. Skaryszewianka Skaryszew 11 pkt, bramki: 33:107
10. LUKS Ruda Wielka 3 pkt, bramki 22:118

    

2012/13

    

Juniorzy Starsi U-19

1. Polonia Iłża 28 pkt, bramki 46:5
2. Iskra Gózd 22 pkt, bramki 44:13
3. Zwolenianka Zwoleń 19 pkt, bramki 25:24
4. Szydłowianka Szydłowiec 16 pkt, bramki 29:24
5. Zawisza Sienno 10 pkt, bramki 13:27
6. KS Chomentów 9 pkt, bramki 20:52
7. KS Maków 1 pkt, bramki 8:40

Trampkarze U-14

1. Legion Radom 54 pkt, bramki 169:11
2. Orlik Radom 36 pkt, bramki 99:31
3. Iłżanka Kazanów 33 pkt, bramki 57:57
4. Zwolenianka Zwoleń 31 pkt, bramki 96:20
5. Gryfia Mirów 30 pkt, bramki 54:33
6. Polonia Iłża 26 pkt, bramki 44:40
7. LUKS Ruda Wielka 14 pkt, bramki 31:96
8. Skaryszewianka Skaryszew 14 pkt, bramki 23:95
9. Gryf Policzna 14 pkt, bramki 12:112
10. Megawat Świerże 2 pkt, bramki 16:106

Młodzicy U-12

1. Broń Radom 24 pkt, bramki 75:18
2. Junior Radom 22 pkt, bramki 74:27
3. Radomiak Radom 22 pkt, bramki 68:26
4. Zwolenianka Zwoleń 18 pkt, bramki 75:28
5. Polonia Iłża 12 pkt, bramki 35:64
6. MKS Kozienice 3 pkt, bramki 24:99
7. Jodła Jedlnia 3 pkt, bramki 13:101

  

2013/14

  

Trampkarze U-15

Jesień

1. Centrum Radom 22 pkt, bramki 38-15
2. Junior Radom 15 pkt, bramki 26-15
3. Kraska Jasieniec 8 pkt, bramki 9-21
4. Polonia Iłża 7 pkt, bramki 21-27
5. Orlik 14 Radom 4 pkt, bramki 10-26
 

Wiosna

1. Centrum Radom 34 pkt, bramki 52:15
2. Junior Radom 24 pkt, bramki 36:20
3. Orlik 14 Radom 19 pkt, bramki 25:32
4. Polonia Iłża 12 pkt, bramki 18:24
5. Sadownik Błędów 11 pkt, bramki 19:26
6. Zorza Kowala 11 pkt, bramki 21:36
7. Kraska Jasieniec 10 pkt, bramki 16:34

Młodzicy U-13

Jesień

1. MSPN Radomiak Radom 33 pkt, bramki 53:8
2. Broń Radom 31 pkt, bramki 45:14
3. Junior Radom 25 pkt, bramki 48:17
4. Legion Radom 14 pkt, bramki 23:32
5. Zwolenianka Zwoleń 11 pkt, bramki 14:38
6. Młodzik-18 5 pkt, bramki 14:47
7. Polonia Iłża 3 pkt, bramki 18:59

Wiosna

1. AS Radomiak Radom 16 pkt, bramki 18:7
2. Polonia Iłża 13 pkt, bramki 15:11
3. LKS Promna 4 pkt, bramki 8:12
4. MKS Kozienice 1 pkt, bramki 4:15


    

2014/15


  

Juniorzy Młodsi U-16

Jesień

1. Orlik 14 Radom 32 pkt, bramki 59:22
2. Polonia Iłża 31 pkt, bramki 45:16
3. Sadownik Błędów 28 pkt, bramki 36:25
4. Kraska Jasieniec 22 pkt, bramki 35:29
5. Zorza Kowala 20 pkt, bramki 36:30
6. KS Błotnica 15 pkt, bramki 30:51
7. Gryf Policzna 8 pkt, bramki 21:66
8. Gryfia Mirów 7 pkt, bramki 14:37

Wiosna

Awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów

1. Polonia Iłża 31 pkt, bramki 49:24
2. Zorza Kowala 30 pkt, bramki 44:24
3. KS Błotnica 28 pkt, bramki 32:28
4. Kraska Jasieniec 23 pkt, bramki 40:35
5. Lider Lipsko 18 pkt, bramki 40:44
6. Jastrząb Głowaczów 11 pkt, bramki 31:35
7. Sadownik Błędów 11 pkt, bramki 26:44
8. Gryf Policzna 10 pkt, bramki 29:57

Trampkarze U-14

Jesień

1. AS Radomiak Radom 37 pkt, bramki 80:14
2. GKS Jedlińsk 31 pkt, bramki 52:26
3. Legion Radom 27 pkt, bramki 47:27
4. Młodzik 18 Radom 27 pkt, bramki 41:24
5. Broń Radom 19 pkt, bramki 35:38
6. Polonia Iłża 15 pkt bramki 36:51
7. Zwolenianka Zwoleń 9 pkt, bramki 18:56
8. Pilica Nowe Miasto 1 pkt, bramki 14:87

Wiosna

1. Chojniak Wieniawa 33 pkt, bramki 57:15
2. Legion Radom 28 pkt, bramki 39:14
3. Drogowiec Jedlińsk 26 pkt, bramki 57:21
4. Polonia Iłża 17 pkt, bramki 35:27
5. UKS Nasze Nadzieje Kozienice 10 pkt, bramki 17:38
6. Promna 5 pkt, bramki 12:55
7. Jaguar Wolanów 3 pkt, bramki 16:63

Młodzicy U-12

Jesień

1. Broń Radom 25 pkt, bramki 32:10
2. Hubertus Chomentów 25 pkt, bramki 29:11
3. Gryfia Mirów 19 pkt, bramki 28:19
4. Polonia Iłża 9 pkt, bramki 17:27
5. KS Jastrząb 7 pkt, bramki 14:29
6. Skaryszewianka Skaryszew 3 pkt, bramki 11:35

Wiosna

1. Broń Radom 20 pkt, bramki 21:5
2. AP Szydłowiec 17 pkt, bramki 18:10
3. Gryfia Mirów 9 pkt, bramki 16:16
4. Polonia Iłża 7 pkt, bramki 11:21
5. KS Jastrząb 4 pkt, bramki 7:21


    

2015/16

  

Juniorzy Młodsi U-17

Jesień

1. Broń Radom 36 pkt, bramki 81:5
2. Ursus Warszawa 25 pkt, bramki 41:16
3. Centrum Radom 20 pkt, bramki 64:20
4. Mazur Karczew 19 pkt, bramki 47:17
5. Orlik 14 Radom 14 pkt, bramki 27:61
6. Polonia Iłża 6 pkt, bramki 17:63
7. Okęcie Warszawa 3 pkt, bramki 4:99

Trampkarze U-15

Jesień

1. MSPN Radomiak II Radom 30 pkt, bramki 38:10
2. Drogowiec Jedlińsk 30 pkt, bramki 31:8
3. Junior Radom 20 pkt, bramki 16:11
4. Legion Radom 19 pkt, bramki 23:17
5. Polonia Iłża 13 pkt, bramki 27:28
6. AP Nasze Nadzieje Kozienice 7 pkt, bramki 12:39
7. LKS Promna 4 pkt, bramki 8:42

Młodzicy U-13

Jesień

1 Zwolenianka Zwoleń 18 pkt, bramki 33:6
2 Polonia Iłża 7 pkt, bramki 17:18
3 Zawisza Sienno 6 pkt, bramki 10:18
4 Video Ciepielów 4 pkt, bramki 10:28

542

664

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij