zamknij reklamę

Informacje

Energia Kozienice

Energia Kozienice

KS Energia Kozienice

Adres

ul.Sportowa 3
26-900
Kozienice
Mazowieckie

Kontakt




Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Klasa A Radom gr. I sezon 2017/2018
IV liga mazowiecka południe sezon 2017/18
IV liga mazowiecka południe sezon 2016/17
IV liga mazowiecka południe sezon 2014/2015
IV liga mazowiecka południe 2013/14
III liga łódzko-mazowiecko-podlasko-warmińsko-mazurska sezon 2015/2016
Radom: I liga okręgowa B2Junior Młodszy jesień 2017
Radom:I liga B2 Junior Młodszy jesień 2017
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy jesien
Radom: Orlik U-10 Gospodarz Mazowsze Grójec
Nice-Sport 2 Klasa A Gr.1 2017/2018
Mirax Puchar Polski - okręg Radom 2017/18
Mirax Puchar Polski - okręg Radom 2014/15
Mirax Puchar Polski - okręg Radom 2013/14
Druga drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Nice Sport 2 - A Klasa Radom gr. 1 sezon 2016/2017
Nice Sport 2 - A Klasa Radom gr. 1 2017/2018
Klasa A Radom gr. I sezon 2013/2014
Colo-Sport B - Klasa Radom gr. I 2015/2016
Colo-Sport B - Klasa Radom gr. I 2014/2015
A1 Junior starszy U19
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radomska II Liga Juniorów Starszych U-19 Jesień 2017
B1 Junior młodszy U17
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
1 Liga Radomska B1 Sezon 2017
Radom: B1 Junior I liga okręgowa JESIEŃ 2016
B2 Junior młodszy U16
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy jesień 2017
l Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy 2017/2018
B2 Junior młodszy U16
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Wiosna 2016
B2 Junior Młodszy - L.Okręgowa sezon 2015/2016
Radomska II Liga Juniorów Młodszych U-16 (1998) sezon 2014/2015
B2 Junior Młodszy - L.Okręgowa jesień2017
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy jesień 2017/2018
Radomska I Liga Juniorów Młodszych U-16 jesień 2017
Radomska I Liga Juniorów Młodszych U-16 jesień 2017
Radomska I Liga Juniorów Młodszych U-16 2017/2018
Radom: I Liga okręgowa B2 Junior Młodszy U 16 2017/2018
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radom: I liga C1 Trampkarzy 2000 sezon 2014/2015 jesien
RADOM: I LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ jesień 2016
Radom I Liga Okręgowa C1 Trampkarz jesień 2016
C2 Trampkarz młodszy U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
RADOM: II LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2 sezon 2017/2018
II Liga Okręgowa C2 Jesień 2017
Radomska I Liga Trampkarzy U-14 Jesień 2016
D1 Młodzik starszy U13
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radomska II Liga Młodzików U-13 gr. II Wiosna 2016
Radomska II Liga Młodzików U-13 gr. II Wiosna 2015
Radom: II liga D1 Młodzik Grupa I wiosna 2016
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW) sezon 2016/1017
Radom: I liga D1 2004 Grupa I jesień - 2016
Radom: II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. III 2017 - jesień
D2 Młodzik młodszy U12
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
RADOM: II LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 2 sezon 2017/2018
Radom: I liga D1 Młodzik starszy 2003 sezon 2015/2016
Radom: I liga D1 Młodzik starszy 2003 sezon 2014/2015 wiosna
I Liga Okręgowa D2 Jesień 2017
Radom: D2 Młodzik II liga radomska gr. 2 Jesień 2016
Radom: I liga okręgowa D2 Młodzik młodszy 2017 (JESIEŃ)
Radom I okręgowa liga D2 Młodzik 2015/2016 wiosna
E1 Orlik starszy U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radom: II liga E1 Orlik 2004 Grupa II Wiosna 2014/15
Radom: II liga okręgowa Orlik E1 Grupa 2 (RW) 2016 wiosna
E1 Orlik starszy II U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radom: E1 Orlik gr 4 sezon 2016/2017
Radom: E1 Orlik Grupa 5 sezon 2016/17
E2 Orlik młodszy U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
E2 Orlik Grupa 3 Jesień 2017
E2 Orlik młodszy II U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Windoor Cup 2016 - ELIMINACJE GRUPA D (r. 2006) 2016
E2 U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radom: Orlik U-10 Gospodarz UKS LIPIE
E2 Orlik młodszy U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Radom: Orlik U-10 wiosna 2015
Radom: Orlik U-10 Gospodarz Mazowsze Grójec
Radom: Orlik U-10 Gospodarz AS Radomiak
Radom: E2 Orlik Grupa 3 JESIEŃ 2017
Windoor Cup 2016 - ELIMINACJE GRUPA D (r. 2006) 2016
HLD Windoor Cup 2016- r. 2006- półfinał 2016
F1 Żak starszy II U9
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. 2016/2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. C 2016/2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. C 2016/2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. C 2016/2017
F1 Żak starszy U9
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. 2016/2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. C 2016/2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. C 2016/2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. C 2016/2017
F2 Żak młodszy U8
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
WINDOOR CUP 2017 r. 2009 gr.C 2017
Energia Kozienice U8
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Windoor Cup 2017 ELIMINACJE grupa D (r.2008) SEZON 2017
WINDOOR CUP 2017 - Rocznik 2008 - El. Gr. D SEZON 2017
Windoor Cup 2017 Finał FINAŁ
WINDOOR CUP 2017 r. 2009 gr.C 2017

Data powstania

Brak daty powstania klubu.

Barwy

Strony internetowe

    Brak dodanych stron internetowych.

Opis

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij