3 mecze dyskwalifikacji dla Mateusza Paliwody

Wydział Wychowania i Dyscypliny Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wyznaczył kary za czerwone kartki otrzymane przez piłkarzy w ubiegły weekend.

W przypadku Mateusza Paliwody będzie to kara 3 meczów dyskwalifikacji. Kara biegnie od 13. kwietnia, więc młody pomocnik nie zagra w dwóch meczach domowych, z Iłżanką Kazanów i Prochem Pionki, a także w jednym spotkaniu wyjazdowym z KS-em Potworów.

Dla przypomnienia Paliwoda otrzymał czerwoną kartkę w ostatnim wyjazdowym meczu Polonii z Jodłą Jedlnia-Letnisko (0:1). Kier był kontrowersyjny, ponieważ nawet sam sędzia nie widział tego faulu, a postanowił wymierzyć zawodnikowi najwyższy wymiar kary. Do tego incydentu odniósł się trener Polonii w pomeczowym wywiadzie dla Echa Dnia. Całość wypowiedzi znajduje się tutaj.