Dziękuję!

Dziękuję!

To było wspaniałe 4 lata. Chciałbym kolejne, ale niestety chcieć nie zawsze znaczy móc. Dziś będę chciał podziękować za wspólnie spędzony czas na stronie i pożegnać się, ponieważ muszę zawiesić jej działalność. 

Strona poloniailza.futbolowo.pl powstała 20 kwietnia 2013 roku. Przyświecał mi cel by informować o bieżącym życiu klubu, a że nie posiadał on własnej strony internetowej, to taką stworzyłem. Był to okres gdy iłżecki klub pożegnał się z IV ligą i zaczął nowy sezon w lidze okręgowej. Na początku 2014 roku strona otrzymała nową szatę graficzną dzięki przejściu na Futbolowo 2.0. Pierwsza runda z "nową stroną" była bardzo dobra. Na stronie pojawiały się tylko dobre wieści, bowiem Poloniści stali się Rycerzami Wiosny i zwyciężyli w dziewięciu meczach z rzędu. Następny sezon był również bardzo dobry, jednak z tragicznym zakończeniem. Iłżanie bili się o awans do ostatniej kolejki i to właśnie w niej ulegli 0:3 KS-owi Warka, ostatecznie zajmując 3. miejsce niepremiowane nawet barażami. W kolejnym sezonie Biało-Zieloni również bili się o awans, jednak po fatalnej końcówce, nie udało im się to. W sezonie 2015/16 mieliśmy do czynienia z dużymi zmianami. Prezesa Grzegorza Kosternę zastąpił MIrosław Barszcz, natomiast trenera Dominika Rokitę, Marcin Wiatrak. Po pechowo zakończonym sezonie, zarząd podjął decyzję o postawieniu w drużynie na zawodników z Iłży i okolic. Niestety, zespół prowadzony w sezonie przez trzech trenerów Piotra Wątorskiego, byłego ekstraklasowicza Adriana Sobczyńskiego oraz Łukasza Kłosa, nie zdołał utrzymać się w lidze okręgowej. W obecnym sezonie w Klasie A pod wodzą Piotra Wątorskiego iłżanie biją się o awans, którego z całego serca im życzę.

O tych wszystkich wydarzeniach informowałem i byłem przy drużynie w czasach sukcesów, radości, a także wtedy, gdy trzeba było uznać wyższość rywala.  I chciałbym wciąż być i informować wszystkich zainteresowanych życiem w klubie. Niestety, nie zawsze chcieć, znaczy móc. Prowadzenie strony Polonii w ostatnich tygodniach stało się dla mnie obowiązkiem, którego nie mogę wypełnić w pełnej krasie. A nie jestem zwolennikiem półśrodków, dlatego muszę się dziś pożegnać. Nie oznacza to, że kompletnie odcinam się od Polonii. Będę starał się być jak najczęściej na meczach, bo kibicem Biało-Zielonych nie przestaję być. 

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w tworzeniu strony, tym, którzy chwalili ją i tym, którzy wyrażali jej konstruktywną krytykę. Dziękuję wszystkim, którzy czytali, oglądali, komentowali.

Dziękuję!
Mateusz Kot
redaktor strony poloniailza.futbolowo.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości