Energia II - Polonia | Zaczynamy!

Energia II - Polonia | Zaczynamy!

Już w niedzielę Polonia rozpocznie ligowy sezon 2018/19. Iłżanie jadą do Kozienic na mecz z rezerwami tamtejszej Energii. Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. 

Drugi zespół Energii, zwłaszcza u siebie, jest drużyną nieprzewidywalną, bowiem mogą do niego dołączyć czwartoligowi gracze z pierwszej ekipy. Patrząc na to, że rozgrywają oni mecz w sobotę o 11:00, wydaje się to nieuniknione. W okresie przygotowawczym Energia II rozegrała 3 sparingi. Wyjazdowe zakończyły się wysokimi porażkami. Jeden mecz na własnym boisku przyniósł pokaźne zwycięstwo nad rywalem zza miedzy - Megawatem Świerże Górne. 

Letnie sparingi Energii II Kozienice:

22 lipca, Garbatka-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko 4:1 Energia II Kozienice
Bramka:
Przemysław Stępiński

28 lipca, Zwoleń
Zwolenianka Zwoleń 5:1 Energia II Kozienice
Bramka:
Maciej Karaś

14 sierpnia, Kozienice
Energia II Kozienice 6:0 Megawat Świerże Górne
Bramki: Damian Pawlik 2x, Marcin Kołdej, Artur Gugała, Artur Strąg, Patryk Kultys

Nowymi twarzami w drugiej Energii są przede wszystkim Artur Gugała, były zawodnik i trener Plonu Garbatka, a także Maciej Karaś, pozyskany z rezerw Ursusa Warszawa.

Polonia przepracowała okres przygotowawczy zadowalająco, sparingi grywane z wyżej notowanymi przeciwnikami były wyrównane, co napawa optymizmem (wkrótce artykuł podsumowujący). Wszyscy zawodnicy powinni być gotowi na niedzielny mecz. Zabraknie jedynie Dawida Pory, który wyjeżdża na studia do Warszawy.

Mecz Energia II Kozienice - Polonia Iłża odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 na stadionie KCKRiS w Kozienicach (ul. Sportowa 1)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości