Energia II - Polonia | Zatrzymać rozpędzonych

Energia II - Polonia | Zatrzymać rozpędzonych

Iłżanie jadą w niedzielę do Kozienic, aby zatrzymać rozpędzone rezerwy Energii Kozienice. Zespół z Kozienic w pierwszych dwóch kolejkach strzelił łącznie 15 bramek, tracąc jedynie 3. 

Poloniści na mecz w Kozienicach pojadą w nieco osłabionym składzie. Zabraknie Łukasza Kłosa i Grzegorza Godzisza, których zatrzymają sprawy prywatne. Wiktor Romanowski, którego w środę zabrała karetka, na szczęście, miał tylko mocno poobijane żebra, jednak będzie musiał odpocząć od piłki na 2 tygodnie. Wrócą natomiast Paweł Kopciał, a także Maciej Dusiński, który zagra z opatrunkiem na dłoni oraz Piotr Kolecki, który po dwóch tygodniach powraca do składu. Do Polonii po kilku latach powrócił Rafał Dąbrowski. 27-letni obrońca po kilku tygodniach treningów, został zgłoszony do udziału w rozgrywkach. 

Energia II w pierwszych dwóch meczach mocno zaskoczyła rywali. Najpierw zwyciężyła z KS-em Chomentów 8:2, a później zdemolowała Zorzę Kowala 7:1. 

Możliwe, że rezerwy zostaną wzmocnione graczami pierwszego zespołu, który swój mecz miał wczoraj. Podopieczni Grzegorza Seremaka przegrali 0:2 z Perłą Złotokłos. 35 minut rozegrał były napastnik Polonii Bartłomiej Książek

Mecz Energia II Kozienice - Polonia Iłża odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 na stadionie KCRiS w Kozienicach (ul. Sportowa 3)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości