Kacper Jabłoński nominowany w plebiscycie Talent Roku 2018

16-letni bramkarz pierwszej drużyny naszego klubu Kacper Jabłoński został nominowany do organizowanego przez Echo Dnia plebiscytu Talent Roku 2018. Zapraszamy do głosowania poprzez wysłanie SMSa o treści RTA.18 pod numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

W obecnym sezonie Kacper przebojem wkradł się do składu pierwszej drużyny, Zadebiutował pod koniec sierpnia w meczu II rundy Okręgowego Pucharu Polski, kiedy w 75 minucie zmienił Sebastiana Ziomka. Młody golkiper na boisko wybiegł jeszcze 5 razy na boisko, co dało mu łącznie 450 minut spędzonych między słupkami. Mimo tego, że jest to jego debiutancki sezon w seniorskiej piłce, nie raz zachował zimną krew i ratował drużynę przed utratą bramki.

Oto wiadomość od samego Kacpra:

Jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży oraz wychowankiem IKS Polonia. To jest mój debiutancki sezon w pierwszej drużynie, wcześniej przez kilka lat grałem w rocznikach juniorskich. W tej rundzie wystapiłem w sześciu meczach rozgrywając łącznie 450 minut. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, ponieważ jestem jeszcze młodym zawodnikiem, ale mimo to walczę aby wskoczyć do pierwszego składu i regularnie występować w spotkaniach Klasy A. Teraz zostałem nominowany do plebiscytu "Talent Roku" przez Radomskie Echo Dnia.

Bardzo proszę wszystkich o głos na mnie. Głosować można wysyłając SMS o treści RTA.18 pod numer 72355.

Z góry wszystkim bardzo dziękuję!

Kacper Jabłoński