KS Warka 3:3 (1:1) Polonia Iłża

W meczu na szczycie Polonia Iłża zremisowała w Warce z tamtejszym KS-em. Dzięki temu Polonia Iłża została mistrzem rundy jesiennej.

Jednak to drużyna z Warki mocno rozpoczęła mecz. Ciągle atakowała bramkę iłżan i dzięki dobrym interwencjom obrońców i bramkarza udało się uniknąć straty bramki. Kilka dobrych akcji udało się także stworzyć piłkarzom Polonii. Jedna z nich, w 18 minucie meczu zakończyła się bramką Igora Tworka po błędzie obrońcy z Warki.

Gdy piłkarze Polonii szykowali się na przerwę jak kubeł zimnej wody na głowę zawodników klubu z Podzamcza padła bramka Patryka Kościanka. I w taki sposób zakończyła się pierwsza połowa.

Na drugą połowę Biało-Zieloni wyszli zmotywowani, ponieważ w ostatnich minutach pierwszej połowy czerwoną kartkę otrzymał zawodnik KS-u.

Już 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy piłka zagościła w siatce warczan po strzale Karola Stępniewskiego. Stępniewski nareszcie się odblokował, bo już od kilku meczów nie strzelał bramek. Potwierdził to w 70 minucie gdy trafił do bramki KS-u po raz drugi. Było już 3:1!!

Niestety, euforia nie trwała długo, w 75 minucie do bramki Mariusza Witaszka trafił po raz drugi Patryk Kościanek i iłżanie musieli bronić wynik.

Tak samo jak w I połowie, druga połowa także zakończyła się bramką gospodarzy. Grzegorz Witan strzelił na 3:3 w doliczonym czasie gry. Poloniści musieli zadowolić się remisem.

KS Warka 3:3 (1:1) IKS Polonia Iłża

0:1 Igor Tworek 19
1:1 Patryk Kościanek 45'
1:2 Karol Stępniewski 47'
1:3 Karol Stępniewski 70
2:3 Patryk Kościanek 75'
3:3 Grzegorz Witan 90'

Polonia: 81. Mariusz Witaszek - 2. Grzegorz Godzisz, 3. Łukasz Jopek, 15. Łukasz Kaczmrczyk, 5. Emil Kapusta -  9. Oskar Bawor, 18. Igor Tworek (72' Łukasz Kłos), 8. Wojciech Bajor (70' Damian Żurowski), 6. Radosław Cheda, 17. Patryk Zięba.(80' Paweł Kopciał) -  10. Karol Stępniewskiz

Rezerwowi: 12. Daniel Kozieł, 7. Łukasz Kłos, 11. Paweł Kopciał, 13. Damian Kozera, 14. Michał Łęcki, 4. Michał Szmit, 16. Damian Żurowski

Żółte kartki: Bartłomiej Jałocha 35', Jakub Baduła 71', Damian Chmielewski 90' - Łukasz Jopek 60'