KS Warka 4:1 (0:1) Polonia Iłża

Po bardzo dobrej pierwszej i katastrofalnej drugiej odsłonie sobotniego spotkania Polonia przegrała w Warce z KS-em 1:4. Jedyną bramkę dla Polonistów strzelił Kacper Maciejczak

Polonia po pierwszej połowie wygrywała 1:0 po bramce Kacpra Maciejczaka w 35 minucie. Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu iłżan na pewno nie zapowiadała katastrofy, która nadeszła w drugiej odsłonie.

Już w 46 minucie sędzia Maciej Posuniak podyktował rzut karny dla gospodarzy po faulu Konrada Woźniakowskiego w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Grzegorz Witan. Podobna sytuacja miała miejsce dziesięć minut później, kiedy padł kolejny gol z rzutu karnego. W 60 minucie za faul taktyczny z boiska z czerwoną kartką musiał zejść Łukasz Kłos. Katastrofy dopełnił Bartłomiej Jałocha, który zdobył 2 bramki i ustalił wynik spotkania.

W sobotnim spotkaniu doszło do dwóch ważnych wydarzeń. Pierwszą bramkę w barwach Polonii strzelił Kacper Maciejczak, a debiut zaliczył Jakub Ziomek, który w 85 minucie zmienił Macieja Dusińskiego.

0:1 Kacper Maciejczak 35'
1:1 Grzegorz Witan 46' (k)
2:1 Grzegorz Witan 58' (k)
3:1 Bartłomiej Jałocha 65'
4:1 Bartłomiej Jałocha 78'

KS Warka: 1. Piotr Bekas - 18. Kamil Wierzbicki, 4. Grzegorz Szydło, 16. Damian Szymański (46, 11. Kamil Woźniak), 19. Karol Żak, 10. Paweł Pacholski (46, 3. Jacek Ścisłowski), 9. Bartłomiej Jałocha, 16. Mateusz Rotuski (67, 17. Patryk Witkowski), 14. Grzegorz Witan, 5. Bartłomiej Bińkowski, 7. Sebastian Ząbkowski.

Na ławce: 3. Jacek Ścisłowski, 17. Patryk Witkowski, 11. Kamil Woźniak

Trener: Paweł Potent

Polonia Iłża: 12. Konrad Wożniakowski - 2. Grzegorz Godzisz, 7. Łukasz Kłos, 6. Radosław Cheda, 5. Michał Kutera - 13. Kacper Maciejczak (70, 3. Mateusz Kurek), 4. Dawid Pora, 11. Paweł Kopciał, 14. Mateusz Rafalski (75, 9. Sebastian Kutera), 8. Maciej Dusiński (85, 16. Jakub Ziomek) - 10. Radomir Zięba

Na ławce: 1. Sebastian Ziomek - 3. Mateusz Kurek, 9. Sebastian Kutera, 15. Mateusz Niewczas, 18. Konrad Skwarliński, 16. Jakub Ziomek