Legion Głowaczów 4:2 (3:1) Polonia Iłża

Drugą porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Polonii Iłża. Tym razem przegrali aż 2:4 z Legionem Głowaczów. Bramki dla Polonii strzelili Bartłomiej Książek i Emil Kapusta.

Ciężko pisać o takim meczu. Obie strony miały swoje okazje, jednak sprawniej wykorzystali je gracze z Głowaczowa, którzy do przerwy prowadzili już 3:1. W drugiej połowie spotkanie się wyrównało i oba zespoły trafiły po razie do siatki. Należy pochwalić tutaj bramkarza naszego zespołu Wojciecha Zenkę, który tak jak przed tygodniem był jednym z najjaśniejszych punktów Polonii Iłża.

1:0 Krystian Niziński 5'
2:0 Adrian Olczak 8'
2:1 Bartłomiej Książek 12'
3:1 Kamil Niziński 43'
3:2 Emil Kapusta 68'
4:2 Łukasz Krupa 75'

Polonia Iłża: 23. Wojciech Zenka - 2. Grzegorz Godzisz, 3. Łukasz Jopek, 5. Emil Kapusta, 16. Damian Derleta - 11. Paweł Kopciał (80, 18. Przemysław Lasota), 8. Wojciech Bajor, 7. Patryk Zięba (65, 15. Łukasz Kaczmarczyk), 10. Igor Tworek, 9. Oskar Bawor - 13. Bartłomiej Książek

Na ławce: 12. Adrian Wołczyński - 14. Jakub Jabłoński, 15. Łukasz Kaczmarczyk, 17. Łukasz Kłos, 18. Przemysław Lasota

Trener: Marcin Wiatrak

Legion Głowaczów: 88. Bartłomiej Chajęcki - 6. Cezary Małecki (70, 3. Jacek Ścisłowski), 2. Marcin Fusiek, 15. Karol Pawlonka, 16. Paweł Śmielak - 11. Kamil Niziński (75, 14. Konrad Strzelczyk), 4. Tomasz Banach, 22. Łukasz Krupa, Adrian Olczak, 18. Krystian Niziński (80, 19. Mateusz Chmal) - 9. Damian Konopka

Na ławce: 1. Damian Jędrzejczyk - 19. Mateusz Chmal, 3. Jacek Ścisłowski, 14. Konrad Strzelczyk