Marcin Wiatrak i Krzysztof Sieczka po meczu Zawisza - Polonia

Zobacz, co po meczu Zawisza - Polonia powiedzieli trenerzy obydwu drużyn. Przypomnijmy, że niedzielny mecz w Siennie wysoko (6:2) zwyciężyła Polonia Iłża.

Krzysztof Sieczka (trener Zawiszy Sienno): Na pewno wynik odzwierciedla to co się działo na boisku. Polonia była lepszym zespołem, zasłużenie wygrała. No jednak brakuje nam kilku zawodników. Niestety, w dzisiejszym meczu też nie graliśmy tak jak bym chciał.

Marcin Wiatrak (trener Polonii Iłża): Dobrze, że nastrzelaliśmy tyle bramek. Zdecydowanie pochwały dla jednego zawodnika, dla "Chedziora", strzelił aż 5 bramek. Pochwały też dla całego zespołu, bo nie wyszli przestraszeni. W Siennie jest ładne boisko, mogliśmy pograć piłką. Nie pozwoliliśmy przeciwnikom na zbyt dużo i pewnie wygraliśmy. Ważne jest również, że nie doznaliśmy w Siennie żadnej kontuzji ani nie otrzymaliśmy kartki, bo trzech pikarzy było zagrożonych pauzą.