Mecz jedynie formalny

Zwycięstwem 3:2 z rezerwami Radomiaka zakończyła sezon Polonia Iłża. Mogłoby być wyżej gdyby nie błąd sędziego i faktu, że Poloniści nie wystąpili całą siłą zespołu.

Pomiędzy słupkami stanął drugi bramkarz naszego zespołu - Daniel Kozieł. Można było zauważyć, że ten zawodnik przesiedział prawie cały sezon na ławce, mógł jedynie pokazać, że ma szczęście, ponieważ wiele strzałów poleciało obok bramki.

Co do obrońców - nie zobaczyliśmy Pawła Kopciała. Co do pomocników, zabrakło Radosława Chedy. Jednak większość kadry była obecna.

Już w 7 minucie zobaczyliśmy pierwszą bramkę dla iłżan. Strzelił ją doskonale się dziś prezentujący Łukasz Kłos. Padła ona po wielkim zamieszaniu w polu gości.

Doskonale w 25 minucie zagrał Tomasz Bartosiak, po akcji sam na sam zachował zimną krew i piękny strzał umieścił w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki Radomiaka - w 51 minucie spotkania. Przy stanie 2:1 trzecią bramkę dla Polonii zdobył Bartosiak.

Po zamieszaniu pod naszą bramką piłkę złapał Daniel Kozieł. Jednak radomianie wykopali mu piłkę z rąk i przekroczyła ona linię bramkową.

W ostatnich sekundach meczu z wolnego dla Polonii strzelał nasz zawodnik. Piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie od podłoża za linią bramki. Dobić próbował Łukasz Kłos. Sędzia uznał spalony mimo wcześniejszej bramki.

IKS Polonia Iłża 3:2 RKS 1910 Radomiak II Radom

1:0 Łukasz Jopek
2:0 Tomasz Bartosiak
2:1 zawodnik Radomiaka II
3:1 Tomasz Bartosiak
3:2 zawodnik Radomiaka II

Polonia: Daniel Kozieł - Grzegorz Godzisz, Łukasz Jopek, Emil Kapusta, Łukasz Kaczmarczyk, Oskar Bawor (71' Paweł Lewandowski), Konrad Gut (65' Michał Szmit), Karol Stępniewski, Damian Kozera, Łukasz Kłos, Tomasz Bartosiak

Żółte kartki: Łukasz Kaczmarczyk - dwóch zawodników Radomiaka