Media o Polonii | Polonia ograła Promną i razem z Warką odskakują w tabeli

Tak zatytułowany został najnowszy artykuł dotyczący Radomskiej Klasy Okręgowej w sport.pl. Zobacz jak opisywały Polonię po weekendzie regionalne portale informacyjne.

Polonia ograła Promną i razem z Warką odskakują w tabeli

"Polonia Iłża utrzymała fotel lidera po 11. kolejce Campeon.pl Ligi Okręgowej. Zespół z Promnej nie miał już tyle szczęścia co ostatnio i tym razem musiał uznać wyższość iłżan.
W meczu na szczycie Polonia po niespełna godzinie gry objęła prowadzenie. Rywale wyrównali, ale w końcówce nie obronili remisu. W 88. minucie gola dla iłżan strzelił Wojciech Bajor i miejscowi cieszyli się z trzech punktów, ale i utrzymania fotela lidera, gdyż druga Warka wygrała i traci do prowadzących wciąż zaledwie "oczko"."

Campeon.pl LO: Polonia wygrała szlagier, Warka wiceliderem

Grając ostatnie pół godziny w osłabieniu Polonia Iłża zdołała udowodnić swoją wyższość w meczu na szczycie z KS Promna. Wygrał też wicelider z Warki, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Bartłomiej Jałocha. W Lipsku i Garbatce-Letnisko padły remisy.

Polonia utrzymała fotel lidera, a Zawisza jest "w gazie"

W meczu na szczycie Campeon.pl Ligi Okręgowej Polonia Iłża wygrała 2:1 z LKS Promna i utrzymała pozycję lidera. W górę tabeli idzie Proch Pionki, który wygrał trzeci mecz z rzędu. Jeszcze lepiej radzi sobie Zawisza Sienno