Media o Polonii | Skandal w Iłży

Do sobotniego skandalu w meczu Polonii Iłża z Powiślanką Lipsko odniosło się wiele mediów sportowych, w tym nawet ogólnopolski GOL24.pl.

Wydarzenie z soboty było szeroko komentowane. Odniósł się do niego nawet ogólnopolski serwis GOL24.pl na swoim koncie w serwisie Facebook.

GOL24.pl: Polonia nie przyszła na mecz.

ECHO DNIA: Polonia nie przyszła na mecz. Drogowiec liderem

Polonia Iłża nie przyszła na własny mecz. Takiego skandalu w historii tego zasłużonego klubu jeszcze nie było. Na zbiórce pojawiło się zaledwie 10 graczy, którzy nie zdecydowali się zagrać z Powiślanką Lipsko.

Miało być świetne, derbowe widowisko, a tymczasem zespół Polonii nie wyszedł na ten mecz. Na zbiórkę przyszło 10 zawodników i bojąc się kompromitacji nie zdecydowali się grać.

RADOMSPORT.PL: Jedlińsk z kompletem zwycięstw, skandal w Iłży!

Skandal w Iłży, gdzie gospodarze nie wyszli na mecz z Powiślanką Lipsko!

Źle się dzieje w iłżeckim klubie. Na dzisiejszy mecz stawiło się jedynie 10 zawodników, którzy w obawie przed kompromitacją, nie przystąpili do meczu.