Media o Polonii: Zostali z niczym

radomsport.pl

W hicie kolejki w Iłży rozstrzygnęły się losy awansu. Wygrana KS-u Warka dała awans gościom, a z racji, że Promna pokonała 5:0 rezerwy Radomiaka, Polonię zepchnęło na trzeci stopień podium. Ten jednak oznacza dla teamu z Iłży koniec sezonu...

echodnia.eu

Piłkarze KS Warka wygrali 3:0 z Polonią Iłża i awansowała do IV ligi. Jednocześnie LKS Promna wygrał z Radomiakiem II Radom 5:0 i zagra w meczach barazowych z UKS Łady

mazurkarczew.pl

KS Warka po wygranej w Iłży 3-0 wywalczył mistrzostwo radomskiej LO i po 2 latach przerwy powrócił do IV Ligi. Z Warką mierzyliśmy siły w sezonach 2003/04-05/06. Największym przegranym sezonu jest Polonia Iłża, kończąca sezon na 3.miejscu.

sport.pl

Wicelider z Iłży nie wytrzymał presji w meczu ostatniej kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej i uległ prowadzącej Warce 0:3. Potknięcie to wykorzystała trzecia Promna, która pokonując wysoko rezerwy Radomiaka Radom wskoczyła na miejsce Polonii i zagra w barażach o awans do czwartej ligi. Tymczasem ekipa z miasta piwa uzyskała bezpośrednią promocję.
Długo nie padały gole w hitowym starciu kolejki, a nawet całego sezonu radomskiej ligi okręgowej. W Iłży tamtejszy wicelider podejmował lidera z Warki i to goście czuli się pewniej na boisku przeciwnika. Wreszcie w samej końcówce pierwszej połowy wynik otworzył Dawid Jankiewicz. Po zmianie stron warczanie dołożyli dwa gole, wygrali i otworzyli szampany z okazji awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.

Ponownie nie powiódł się powrót do czwartej ligi ekipie Polonii. Podopieczni Dominika Rokity zajęli ostatecznie trzecią lokatę, która nie daje nic.