Młodzież | Ciekawe mecze w najbliższy weekend

Juniorzy o pierwsze punkty, trampkarze chcą znaleźć sposób na Legion Radom, a młodzicy jadą do Policznej na mecz z tamtejszym Gryfem. Weekend z młodzieżowymi zespołami Polonii zapowiada się ciekawie!

O pierwsze punkty w sezonie zagrają podopieczni Emanuela Chudyby, juniorzy młodsi U-17. Do Iłży przyjeżdża Mazur Karczew, który w obecnym sezonie radzi sobie co najmniej średnio. Liczymy, że iłżanie nie odstawią nogi i zagrają na pełnych obrotach!

U-17 | Polonia Iłża - Mazur Karczew, sobota, 13:00

---

Po ubiegłotygodniowej wpadce Polonistów z kozienickimi "Naszymi Nadziejami", na pewno piłkarze z rocznika 2001 będą chcieli się odgryźć. Sprawy jednak nie ułatwi im rywal - doświadczony na tym poziomie rozgrywkowym Legion Radom.

U-15 | Polonia Iłża - Legion Radom, niedziela, 11:00

---

Liderująca w II lidze młodzików Polonia Iłża jedzie do Policznej, gdzie zmierzy się o komplet punktów z tamtejszym Gryfem. Podopieczni trenera Łukasza Kłosa wzmocnieni zwycięstwem z poprzedniego tygodnia wydają się faworytami tego pojedynku.

U-13 | Gryf Policzna - Polonia Iłża, niedziela, 11:00