Oskar nie spada, Mazowsze bezpieczne, Plon gra dalej!

Większość klubów ma już wakacje. Tymczasem na wieści z Warszawy z duszą na ramieniu oczekiwali włodarze Mazowsza Grójec, Oskara Przysucha i Plonu Garbatka. Wszyscy zostają na tym szczeblu na którym występowali w minionym sezonie!

Zarząd MZPN-u zdecydował o tym, że obydwie mazowieckie grupy liczyć będą po 18 zespołów. W związku z tym utrzymanie bez konieczności gry w barażach zapewnione ma Mazowsze Grójec. Na reformie zyskuje także Oskar Przysucha, który utrzymał status czwartoligowca. Tym samym, w przyszłym roku, z naszego regionu będziemy mieli o jednego czwartoligowca więcej!

W związku z tym, że Oskar utrzymał się w czwartej lidze, z Tymex Ligi Okręgowej spadnie jedna drużyna mniej. Na tym szczeblu zostaje więc Plon Garbatka!

źródło: radomsport.pl