Pierwszy sparing 24 stycznia!

Tak samo jak w przerwie letniej tak i w przerwie zimowej  sparingowe granie Poloniści rozpoczną od sprawdzenia Oskara Przysucha, który obecnie jest liderem IV ligi.

Tak samo jak latem

Tak samo jak w letniej przerwie 2014 roku tak i teraz w pierwszym sparingu iłżanie zmierzą się z przysuszanami. W ostatnim sparingu podopieczni Dominika Rokity zostali pokonani w Przysusze aż 4:0. Jednak na turnieju Zyko-Dróg, który odbył się na początku sierpnia iłżecki zespół pokonał przysuski zespół 1:0 po fenomenalnym strzale z rzutu wolnego Karola Stępniewskiego.

Bardzo mocny Oskar

Zespół Oskara Przysucha prowadzony przez Bolesława Strzemińskiego jest po rundzie jesiennej liderem IV ligi i jest na dobrej drodze do końcowego sukcesu czyli awansu do III ligi na 50-lecie klubu.  Już na samym początku okienka transferowego do klubu z Radomskiej 24 przyszło trzech piłkarzy: Norbert Rdzanek, Bartłomiej Książek z Broni Radom oraz Cezary Czpak z Radomiaka. A to dopiero początek, już zapowiadane są kolejne transfery, głównie piłkarzy z wyższych lig.

Kolejne sparingi Polonii

Co do kolejnych sparingów iłżeckiego zespołu odbędą się głównie z czwartoligowcami: Orłem Wierzbica, Szydłowianką Szydłowiec, Energią Kozienice, Zwolenianką Zwoleń. Oprócz zespołów z wyższych lig Biało-Zieloni zmierzą się z Zawiszą Sienno, Zamłyniem Radom oraz juniorami Broni Radom.

Sparing z Oskarem prawdopodobnie odbędzie się na stadionie MOSiR w Radomiu