zamknij reklamę

Piotr Wątorski i Jerzy Wójcik o meczu Polonii ze Skaryszewianką

Piotr Wątorski i Jerzy Wójcik o meczu Polonii ze Skaryszewianką

Zobacz, co o meczu I rundy Mirax Pucharu Polski pomiędzy Polonią Iłża, a Skaryszewianką Skaryszew powiedzieli szkoleniowcy obu ekip Piotr Wątorski i Jerzy Wójcik.

Piotr Wątorski (trener Polonii Iłża): - Patrząc z perspektywy samego wyniku, to trzeba być zadowolonym, bo graliśmy z zespołem z wyższej ligi. Wynik 5:1 może świadczyć o dużej przewadze. Bolączką jest wciąż jednak to, że zespół, który gra przeciwko nam, stworzył sobie sytuacje, nie po wykwintnych akcjach, tylko po naszych, prostych błędach w defensywie. Nad tym musimy jeszcze dużo popracować, żeby tego unikać. Z gry też jestem zadowolony, bo próbowaliśmy grać piłką, staraliśmy się budować akcje, unikaliśmy grania długich piłek. Jestem zadowolony z tego meczu.

Trzeba przyznać, że młodzi zawodnicy Polonii mają potencjał: - Na pewno. Każdego trenera cieszy, gdy młodzi zawodnicy wchodzą do zespołu i zdobywają bramki, tak jak to miało miejsce w dzisiejszym meczu. Bardzo się cieszę, że jest kilku młodych chłopaków, którzy napierają bardziej doświadczonych zawodników i walczą o podstawową jedenastkę.

Jerzy Wójcik (trener Skaryszewianki Skaryszew): - Przyjechaliśmy dziś do Iłży na pierwszą rundę Pucharu Polski w eksperymentalnym składzie. Znaleźli się w nim zarówno doświadczeni zawodnicy jak i młodzież, w tym kilku debiutantów. Jesteśmy jeszcze w trakcie budowy drużyny. Mam nadzieję, że w najbliższym tygodniu dołączy do nas jeszcze trzech, czterech zawodników i wówczas będziemy dysponować większą siłą. Na razie musimy wykorzystywać ten potencjał, który mamy. Gratuluję drużynie Polonii przejścia do II rundy i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości