Piotr Wątorski po meczu Polonia - Gryfia

Zobacz, co po meczu Polonia - Gryfia powiedział szkoleniowiec ekipy z Iłży, Piotr Wątorski.

Piotr Wątorski (trener Polonii Iłża): - Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Ale co z tego, że gramy w piłkę, stwarzamy sobie bardzo dobre sytuacje, jak do końcowego gwizdka musimy drżeć o wynik, bo tracimy bramki, szczerze mówiąc, trampkarskie. Szwankuje u nas również skuteczność, bo gdybyśmy mogli wykorzystać chociaż połowę tych sytuacji to wynik byłby siedem-osiem do zera i spokojnie gralibyśmy do końca. Co do samego kreowania sytuacji, zaangażowania i gry do końca, nie mam zastrzeżeń do zawodników. Czy mieliśmy jakiś dołek w ostatnich meczach? Można chłopaków usprawiedliwić, mecz z WKS Ruda Wielka graliśmy po wymagającym meczu z Radomiakiem II, natomiast do boju z Gracją posłałem przede wszystkim zawodników, którzy grali mniej dotychczas. Dla nas najważniejsza jest teraz liga i na niej będziemy się skupiać, będziemy walczyć w każdym meczu o cenne trzy punkty.