Polonia - Chomentów | Po 3 punkty!

Już w najbliższą niedzielę, 21 października na stadionie Polonii w Iłży, gospodarze podejmą zespół KS Chomentów. Iłżanie nie mogą pozwolić sobie na wpadkę z niżej notowanym rywalem.

Po ubiegłotygoniowym zwycięstwie z Iskrą Gózd, iłżanie są mocno zmotywowani i będą chcieli ukazać to na boisku. Mimo lekkich problemów kadrowych (kontuzja Dusińskiego i Brzezińskiego, wyjazd za granicę Piątkowskiego), zespół Polonii musi walczyć w każdym meczu o 3 punkty.

Dwa tygodnie temu w Iłży zakończyła się seria bez porażki, która trwała równe 365 dni. Królewscy Jedlnia pokonali Polonię 2:0, ostatni raz taka sztuka udała się Iskrze Gózd, która pokonała Polonistów 3:2 7 października 2017 roku. Miejmy nadzieję, że teraz znów zobaczymy serię bez porażki, a twierdza Iłża nie padnie nawet dłużej niż rok.

KS Chomentów po 9. kolejce zajmuje 9. miejsce w tabeli Klasy A. Zespół trenera Pawła Piaska zwyciężył trzy razy, zremisował raz i pięć meczów przegrał. Zespół z Iłży musi przede wszystkim skupić się na najlepszych strzelcach zespołu - Patryku Skurze i Damianie Grzmilu. Drużyna gości będzie dodatkowo zmotywowana, bowiem tydzień pokonała 4:2 wyżej notowany zespół Gracji Tczów.

Mecz Polonia Iłża - KS Chomentów odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 października o godz. 14:00 na stadionie Polonii w Iłży.