Polonia Iłża 0:4 (0:1) Iłżanka Kazanów

Powiedzieć, że to dramat to za mało... To totalna katastrofa. Polonia Iłża, która dotychczas była wiceliderem przegrała z Iłżanką Kazanów aż 0:4. Bramki dla rywali strzelił były zawodnik Polonii Damian Kozera oraz klasycznego hat-tricka dopełnił Miłosz Dębski.

Już po 14 minutach gry Iłżanka mogła cieszyć się z prowadzenia. Z rzutu rożnego dośrodkował Paweł Chmielewski, piłkę wybił Radosław Cheda, na nieszczęście, wprost pod nogi Damiana Kozery, który z ponad 20 metrów umieścił piłkę w siatce.

Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił, jednak więcej szans przejawiała Iłżanka. Warto zaznaczyć, że przez całe 45 minut Polonia nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę Daniela Kołodziejczyka.

Jeszcze gorzej było w drugiej połowie. Oprócz tego, że Bartłomiej Książek zmarnował rzut karny, to Miłosz Dębski w niemalże 18 minut zdołał ustrzelić hat-tricka...

0:1 Damian Kozera 13'
0:2 Miłosz Dębski 70'
0:3 Miłosz Dębski 78'
0:4 Miłosz Dębski 88'

Polonia Iłża: 23. Wojciech Zenka - 2. Grzegorz Godzisz, 3. Łukasz Jopek, 5. Emil Kapusta, 16. Damian Derleta - 6. Radosław Cheda, 17. Łukasz Kłos (kpt.), 10. Igor Tworek (65, 4. Marcin Wiatrak), 9. Oskar Bawor (46, 11. Paweł Kopciał) - 13. Bartłomiej Książek

Na ławce: 12. Adrian Wołczyński - 14. Jakub Jabłoński, 11. Paweł Kopciał, 18. Przemysław Lasota, 4. Marcin Wiatrak

Trener: Marcin Wiatrak

Iłżanka Kazanów: 1. Daniel Kołodziejczyk - 2. Paweł Chmielewski, 10. Miłosz Dębski, 20. Konrad Dypa, 14. Damian Kozera (82, 16. Albert Fałek), 3. Dominik Lesisz, 4. Bartosz Michalik, 18. Łukasz Rutkowski (75, 17. Patryk Ginał), 5. Michał Sońta, 13. Marcin Szajnowicz (88, 9. Piotr Lorenc) - 8. Michał Trojanowski

Na ławce: 15. Damian Dypa, 16. Albert Fałek, 17. Patryk Ginał, 7. Mateusz Katus, 9. Piotr Lorenc, 6. Mateusz Wólczyński