Polonia Iłża świętuje 95 lat!

W najbliższą sobotę, 18 listopada odbędą się oficjalne obchody 95-lecia Iłżeckiego Klubu Sportowego Polonia. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji.

13 sierpnia 1922 roku z inicjatywy iłżeckich społeczników powstało Iłżeckie Koło Sportowe, które później przyjęło tytuł "Polonii". W tym roku przypada 95. rocznica tego wydarzenia, co jest idealną okazją do uczczenia historii ludzi związanych z klubem, a także do wspólnego świętowania poprzez imprezę sportową.

Oficjalne obchody rozpocznie msza święta w intencji klubu, która odbędzie się w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Iłży. Potem obchody przeniosą się do budynku Publicznego Gimnazjum Gminnego przy ul. Bodzentyńskiej 45. Tam na widzów czeka szereg atrakcji. Między innymi zagrają legendy klubu, oldboje Polonii przeciwko drużynie oldbojów Staru Starachowice, dojdzie również do pokazowych treningów i meczów drużyn młodzieżowych iłżeckiego klubu, przypomnimy sobie także dawne czasy klubu z Podzamcza 47 poprzez mecz tenisa stołowego. Na wszystkich gości ma czekać gorący posiłek. Poniżej znajduje się plakat imprezy. Serdecznie zapraszamy!