Polonia przed pierwszym sparingiem

Sparingowe granie przed rundą wiosenną czas zacząć! Gracze Polonii Iłża powrócili do treningów i w sobotę 30 stycznia rozegrają pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem będzie czwartoligowa drużyna Orła Wierzbica.

Ruchy kadrowe

Jedynym piłkarzem, którego widzieliśmy w rundzie jesiennej, a nie wznowił treningów jest pomocnik Łukasz Kaczmarczyk

Wśród testowanych zawodników, najpewniej w zespole z Podzamcza pozostanie Wojciech Nowocień. Piłkarz jest już po słowie z zarządem i czeka tylko na potwierdzenie formalności. Nowocień jest 24-letnim pomocnikiem, wychowankiem Juniora Radom, w swojej karierze grał m. in. w juniorach Lecha Poznań oraz w zespołach Orlicza Suchedniów i Energii Kozienice.

W klubie jest testowanych także kilku innych zawodników. Trener Dominik Rokita poszukuje wzmocnień w linii pomocy i napadu.

Pierwszy sparing

Pierwszy mecz sparingowy przed rundą wiosenną podopieczni trenera Rokity rozegrają w sobotę (30 stycznia) o godz. 14:00 na stadionie MOSiR w Radomiu (ul. Narutowicza 9).