PP | Skaryszewianka Skaryszew 4:2 (1:0) Polonia Iłża

Polonia Iłża środowym meczem ze Skaryszewianką Skaryszew zakończyła swój epizod w Okręgowym Pucharze Polski.

Poloniści przystąpili do meczu w nieco innym składzie niż w niedzielne popołudnie w ligowym spotkaniu. Szanse pokazania się otrzymali zawodnicy rzadziej grający od pierwszych minut.

W 20 minucie meczu Damian Derleta sfaulował jednego z zawodników Skaryszewianki w polu karnym, a sędzia wskazał na jedenasty metr od bramki. Macieja Koleckiego pokonał Michał Kucharczyk.

Do przerwy wynik się nie zmienił, jednak to Skaryszewianka posiadała przewagę. W drugiej połowie padło o wiele więcej bramek. W 65 minucie do bramki strzeżonej przez Daniela Kozieła trafił Bartosz Kozicki. Trzy minuty później kontaktową bramkę lewą nogą w okno strzelił Oskar Bawor.

W 73 minucie po faulu Derlety na 17 metrze, z rzutu wolnego bramkarza Polonii pokonał Dawid Pawelec.

W 80 minucie po idealnym dośrodkowaniu Patryka Zięby padła bramka, którą głową strzelił Bartłomiej Książek. Niestety, w 88 minucie do siatki Polonii po raz drugi trafił Bartosz Kozicki i pogrzebał szanse Polonistów na remis i serię rzutów karnych.

PP | Skaryszewianka Skaryszew 4:2 (1:0) Polonia Iłża

1:0 Michał Kucharczyk 20’ (k)
2:0 Bartosz Kozicki 65’
2:1 Oskar Bawor 68’