Promna - Polonia | W sobotnie przedpołudnie z wiceliderem!

Na dobry początek sportowego weekendu Polonia zmierzy się w Falęcicach z LKS-em Promna. Zespół spod Białobrzegów zajmuje obecnie 2. miejsce w lidze.

Polonia Iłża przed tygodniem pokonała Skaryszewiankę Skaryszew 3:1, a ich sobotni rywal zwycieżył w Stanisławicach z miejscowym KP 2:1. Oba zespoły znajdują się w czubie tabeli Ligi Okręgowej i ich pojedynek wyrasta na miano najciekawszego w tej kolejce.

Polonia do Falęcic pojedzie w pełnym i najmocniejszym składzie. Nikt nie pauzuje za kartki, ani nikt nie narzeka na kontuzje. Najprawdopodobniej drużyna wystąpi taką samą jedenastką jak przed tygodniem ze Skaryszewianką wedle zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia.

Jeżeli chodzi o dyspozycję wiosenną, to lepszym wynikiem popisała się Polonia, która wiosną zdobyła 13 punktów, wyprzedzając Promnę o 3 punkty.

Początek meczu w Falęcicach w sobotę 30 kwietnia o godz. 11:00