Przedostatni sprawdzian przed ligą

Polonia Iłża rozegra w najbliższą sobotę o godz. 11:00 w Pakosławiu mecz sparingowy z liderem Świętokrzyskiej Ligi Okręgowej Kamienną Brody.

Kamienna Brody po rundzie jesiennej zajmuje 1. miejsce z 37 punktami w lidze okręgowej i nad drugim Granatem Skarzysko-Kamienna posiada 6-punktową przewagę. W obecnym okresie przygotowawczym zespół z Bród rozegrał 6 sparingów, z których 2 wygrał (4:0 z Powiślanką Lipsko, 9:2 z OKS Opatów), 3 zremisował (1:1 z Alitem Ożarów, 3:3 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 1:1 ze Świtem Ćmielów) oraz 1 przegrał (2:3 z Łysicą Bodzentyn). Warto wspomnieć, że byłym trenerem Kamiennej jest obecny szkoleniowiec Polonii Adrian Sobczyński. Wychowankiem brodzkiego zespołu jest testowany w Polonii Kacper Maciejczak.

Mecz Polonii Iłża z Kamienną Brody odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca o godz. 11:00 na boisku w Pakosławiu.