Przerwać wyjazdową czarną passę!

W dwóch meczach wyjazdowych w tym sezonie Polonia zdobyła tylko jeden punkt! Doskonałą okazją do przerwania tej złej passy będzie niedzielny wyjazdowy mecz z Iłżanką Kazanów.

W tym sezonie drużynie z Kazanowa wyraźnie nie idzie, W pięciu meczach zdobyli 4 punkty, w tym w ostatnim meczu 3 punkty zapewnili sobie w 90 minucie.

W ostatnich dniach okienka transferowego do drużyny trenera Pawła Lewandowskiego dołączył Miłosz Dębski, który w ostatnim sezonie występował w Prochu Pionki. Jego talent można było zobaczyć w meczu Iłżanki z Pilicą Nowe Miasto kiedy to strzelił 5 bramek. I to on najbardziej może zagrozić bramce iłżan w niedzielne popołudnie.

Iłżecka drużyna jest w komplecie, nikt nie pauzuje za kartki i nikt nie doznał ciężkich kontuzji. Jednak na mecz z Iłżanką trener Polonii może wystawić bardziej eksperymentalny skład.

Czy uda się iłżanom zdobyć pierwsze wyjazdowe zwycięstwo?

6. kolejka Campeon Ligi Okręgowej
IKS Polonia Iłża - KS Iłżanka Kazanów