Puchar Polski | Polonia Iłża 0:3 (wo) Broń Radom

Puchar Polski | Polonia Iłża 0:3 (wo) Broń Radom

Na ten mecz czekali wszyscy! Już w najbliższą środę do Iłży przyjedzie czwartoligowa Broń Radom, która powalczy z Polonią o awans do półfinału Pucharu Polski. 

W Polonii wszyscy powinni być gotowi na ten mecz. Prestiż rywala oraz chęć przejścia do klubowej historii może być największą motywacją dla zespołu z Iłży. Dotychczas iłżanie pop pokonaniu 5:1 Skaryszewianki, 4:1 Gracji Tczów, 3:1 KS-u Potworów, awansowali do ćwierćfinału czyli wyrównali wynik z 2013 i 1994 roku. Biało-zieloni mają szansę wyrównać wynik z 2011 roku i wejść do półfinału, tym samym zapisując się się w klubowej historii. 

Broń Radom do pucharowych spotkań podchodzi z mniejszą motywacją niż do ligowych zmagań, w których celuje w mistrzostwo i awans do III ligi. Szansę otrzymać mają piłkarze, którzy ostatnio występowali mniej jak np. Paweł Młodziński, Dawid Sala, Piotr Dobosz, Emil Więcek, czy Jakub Góźdź. Mimo tego, ekipa Artura Kupca jest bardzo groźnym zespołem, grającym dwie ligi wyżej i bezapelacyjnym faworytem tego spotkania. 

Mecz ma także duże podteksty kibicowskie. Obie ekipy, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą, a zważając na to, ze w drużynie Polonii jest m. in. trzech byłych piłkarzy Radomiaka, możemy liczyć na niezapomniane emocje. 

>>> Aktualizacja; wtorek, 16:25

To mógł być najciekawszy mecz jesieni na Podzamczu47. Ale prawdopodobnie do niego nie dojdzie... Działacze z Iłży oddali spotkanie walkowerem, tłumacząc się "względami bezpieczeństwa". Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji...


>>>Informacja na stronie Broni Radom

>>>Aktualizacja; wtorek, 16:40

Oficjalnie. Polonia Iłża oddała spotkanie ćwierćfinału Mirax Pucharu Polski z Bronią Radom walkowerem, tłumacząc się względami bezpieczeństwa. Nie będzie meczu w Iłży. Potwierdził to Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. 

>>>Informacja na stronie ROZPN

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości