Puchar Polski | W drugiej rundzie czeka Gryfia Mirów

W sobotę zostanie rozegrany mecz pucharowy pomiędzy Krępianką Rzeczniów a Polonią Iłża. Na zwycięzcę z tej pary w drugiej rundzie czekać będzie Gryfia Mirów, która w pierwszej rundzie pokonała Hubertusa Chomentów.

Zespół z Mirowa, mimo porażki 0:2 w pierwszej połowie, odbił się od dna i ostatecznie zakończył mecz wygraną 3:2. Hat-trickiem, w dodatku klasycznym, popisał się Patryk Dujka. Mecz w pełnym wymiarze czasowym zaliczył wychowanek Polonii Iłża, Jakub Lisek.

W sobotę, 11 sierpnia o godz. 16:00 Polonia zagra w Rzeczniowie z Krępianką. Jeśli wygra, zmierzy się 22 sierpnia w pojedynku drugiej rundy z Gryfią.

Mecz 1. rundy Mirax Pucharu Polski
5 sierpnia, 17:00; Bieszków Dolny

Gryfia Mirów - Hubertus Chomentów
Bramki: Patryk Dujka 50, 68, 82 - Łukasz Marsula 19, Damian Grzmil 35