Sobota z Oronką.

W sobotę 12 kwietnia w ramach 20 kolejki Tymex Radomskiej Ligi Okręgowej Polonia Iłża zmierzy się z Oronką Orońsko. Statystyki Polonii w rundzie wiosennej są wręcz doskonałe, a mianowicie 3 zwycięstwa, 9 bramek strzelonych i tylko 2 stracone!  Czy nasz zespół podtrzyma dobrą passę?

GKS Oronka Orońsko zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej z 14 punktami na koncie. Zespół z Orońska wywalczył cztery zwycięstwa i dwa remisy, a także odniósł aż trzynaście porażek.

Oronka bardzo pechowo rozpoczęła rundę wiosenną. Remis i dwie porażki nie napawają optymizmem. W niektórych meczach była o włos od zwycięstwa jak np. w meczu z liderem - Legionem Głowaczów.

Wyniki Oronki przedstawiają się następująco:

Oronka Orońsko 1:1 (1:0) KS Warka
Legion Głowaczów 4:3 (1:1) Oronka Orońsko
Oronka Orońsko 0:2 (0:0) Powiślanka Lipsko

Lecz chyba nikt tak jak Polonia nie mógł przekonać się jak nieobliczalny może być ten zespół! W meczu rozegranym 1 września 2013 roku na Stadionie Gminnym w Orońsku Poloniści przegrali aż 3:0! Pierwsza bramka padła w 4 minucie i była to bramka samobójcza. W drugiej połowie natomiast padły dwa gole Konrada Czerepaka, które przesądziły o porażce iłżan.

Tym razem iłżacy będą grali "u siebie" co daje nam przewagę. Lecz nic nie jest pewne, może Oronka zaskoczy nas po raz drugi? A może dobra passa Polonii będzie trwać nadal?