Sparing | Orzeł Wierzbica 3:2 (3:1) Polonia Iłża

W pierwszym sparingu przed rundą jesienną sezonu 2015/16 Polonia Iłża nieznacznie uległa czwartoligowemu Orłowi Wierzbica.

W sparingu pojawiło się kilku zawodników, którzy przymierzają się do gry w iłżeckim klubie.

Między słupkami w środowym meczu stanęło 3 bramkarzy, w tym dwóch testowanych. Trener musi przecież załatać lukę po odejściu Mariusza Witaszka, który wyjechał na studia i w nowym sezonie prawdopodobnie zagra w Pogoni Oleśnica reprezentującej IV ligę dolnośląską.

Z grających zawodników testowanych najpewniej w iłżeckim klubie pozostanie obrońca Sebastian Kośmiński, który w ostatnim sezonie grał w czwartoligowej Zwoleniance Zwoleń. Co do innych zawodników sytuacja wyjaśni się po najbliższych sparingach.

Jeżeli chodzi o mecz to w pierwszej połowie iłżanie byli stroną słabszą o czym świadczy wynik (3:1). Jedyną bramkę strzelił zawodnik testowany.

W przerwie zarówno trener Orła, jak i Polonii dokonali kilku zmian. Wówczas to Polonia zyskała przewagę i "wytykała" błędy graczom Orła. Poloniści trafili jednak do siatki wierzbiczan tylko raz po strzale Piotra Lasoty.

Bramki:
Roman Skowroński x2, Wiktor Kupiec - zawodnik testowany, Piotr Lasota
Polonia: zawodnik testowany (31' zawodnik testowany 61' Daniel Kozieł) - Łukasz Jopek, Emil Kapusta, Łukasz Kaczmarczyk, Sebastian Kośmiński (46' Grzegorz Godzisz) - Patryk Zięba, Mateusz Paliwoda, Oskar Bawor, Igor Tworek, zawodnik testowany - zawodnik testowany oraz kilku innych zawodników testowanych