U-14 | Polonia Iłża 2:5 (1:1) Młodzik Radom

Trampkarze Polonii przegrali 2:5 na własnym boisku z wyżej notowanym rywalem - Młodzikiem Radom.

Pierwsza bramka padła dla Młodzika, a strzelili ją w 14 minucie. Iłżanie jednak nie pozostali dłużni i po 5 minutach piłka wylądowała w siatce rywala po strzale Jakuba Jadczaka. Remisowy wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Rozmowa w szatni musiała pomóc przyjezdnym, bo po przerwie goście z Radomia trafili do bramki Biało-Zielonych aż 4 razy. Gdy już było pewne że końcowy wynik będzie wynosił 5:1, w doliczonym czasie gry do bramki Młodzika trafił Adam Gębura.

0:1 Wojciech Kolbus 14'