W sobotę Wulkan!

W sobotę 5 kwietnia w ramach 18 kolejki Tymex Radomskiej Ligi Okręgowej Polonia Iłża zmierzy się z Wulkanem Zakrzew. Polonia nie przegrała dotychczas żadnego meczu w rundzie wiosennej. Czy podtrzyma dobrą passę?

GKS Wulkan Zakrzew zajmuje obecnie 11 miejsce tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej z 21 punktami na koncie. Zespół z Zakrzewa wywalczył sześć zwycięstw i trzy remisy, a także odniósł dziewięć porażek.

Wybuchowi  tak samo jak Polonia nie przegrali żadnego meczu rundy wiosennej. Wyniki przedstawiają się następująco:

Wulkan Zakrzew 3:1 (1:1) Radomiak II Radom
Wulkan Zakrzew 2:1 (0:1) Plon Garbatka

W ostatnim meczu z Wulkanem w rundzie jesiennej Polonia wygrała 4:2, lecz wtedy do połowy był remis 2:2, po strzałach Lamenta oraz Stolarka. Poloniści pokazali na co ich stać dopiero w drugiej połowie gdy strzelił Łukasz Kłos oraz Tomasz Kiliański. Wtedy 3 punkty zostały w Iłży, czy tym razem uda się je wywieźć z Golędzina?

Mecz może być bardzo wyrównany, ponieważ oba zespoły przez przerwę zimową pozyskały kluczowych zawodników. Jeżeli Polonii uda się wygrać ma ona matematyczne szanse nawet na 5. miejsce!

Sędzią głównym w tym meczu będzie Dominik Dobrek, a przy liniach bocznych Adam Dujko oraz Łukasz Aleksandrowicz