Weekendowe wyniki młodzieży!

Bardzo dobra postawa trampkarzy z bohaterem Jakubem Kowalem na czele. Juniorzy podbili (bramkowy) Plon w Garbatce.

Bardzo dobrze piłkarski weekend otworzyli trampkarze U-14 Polonii. Zwyciężyli w Chomentowie z tamtejszym KS-em 4:3. Bohaterem spotkania okazał się Jakub Kowal, który skompletował hat-tricka, a ostatnią bramkę, dającą zwycięstwo, strzelił na dwie minuty przed końcem spotkania!

U-14: KS Chomentów - Polonia Iłża 3:4
Bramki: Jakub Kowal 3, Łukasz Kozera

-

Juniorzy również nie zawiedli. Wybiegli przeciwko grającej w dziewiątkę drużynie Plonu i wbili im... dziewięć goli. Bardzo dobry mecz zagrał Jakub Ziomek, autor czterech goli, który tego samego dnia zadebiutował w pierwszej drużynie Polonii.

U-17: Plon Garbatka-Letnisko - Polonia Iłża 2:9
Bramki: Jakub Ziomek 4, Patryk Pastuszka 2, Maciej Sałek, Marcelin Życiński, Jakub Kubis