Wracają ligowe zmagania. Na początek Wulkan

Po dwumiesięcznej przerwie na stadion przy ul. Podzamcze 47 wracają ligowe emocje! W pierwszym meczu sezonu 2014/15 Polonia podejmie Wulkan Zakrzew. Początek spotkania w sobotę, 16 sierpnia o 17:00.

Tydzień po pucharowej porażce z Zawiszą Sienno Poloniści chcą pokazać, że umieją wygrywać i rozpocząć sezon jak na jeden z najlepszych zespołów w Lidze Okręgowej przystało. Do naszego miasta przyjeżdża Wulkan Zakrzew, który chce udowodnić, że 12 miejsce w tabeli ubiegłego sezonu to za mało jak na zakrzewski zespół.

W ostatnim sezonie Wulkan średnio sobie radził. W przerwie letniej dużych zmian kadrowych nie przeprowadzono. Grają w większości ci sami zawodnicy.

W czasie przerwy letniej rozegrali jeden sparing z A-Klasowym Zamłyniem Radom, który ostatecznie przegrali 6:3. W Pucharze Polski z B-Klasowym WUKS-em Ruda Wielka do przerwy przegrywali 2:1, ostatecznie jednak wygrali 3:2

O stanie kadrowym Polonii możecie przeczytać tutaj: KLIKNIJ TUTAJ

W rundzie wiosennej ostatniego sezonu Polonia pokonała Wulkan aż 5:1. Wtedy hat-trickiem popisał się Tomasz Batosiak, a po razie trafili Karol Stępniewski i Emil Kapusta. Dla miejscowych trafił tylko Szymon Towarek z rzutu karnego.