Wyniki 1. kolejki
15 sierpnia, 11:00 - Stanisławice
KP Stanisławice - Drogowiec Jedlińsk 0:6
Bramki: Daniel Winiarski 37’, 50’, Tomasz Janiszewski 59’, Karol Stępniewski 62’, 85’ (k), Sławomir Molenda 77’
KP Stanisławice: 1. Łukasz Karlikowski - 2. Paweł Przepiórzyński, 10. Dawid Ceglarz (78’ 4. Krzysztof Wit), 23. Mateusz Bolek, 8. Marcin Wit (70, 19. Marcel Walos) - 9. Mateusz Marchewka, 16. Artur Marchewka, 5. Rafał Wolszczak, 18. Bartłomiej Starzyk (78, 24. Adrian Wolszczak), 14. Jakub Płatos - 17. Dominik Olczak (63, 11. Marcin Chrzanowski)
Drogowiec: 39. Jacek Łukasik - 8. Jakub Jończyński, 17. Maksym Kobylarczyk, 4. Bartłomiej Rotuski, 16. Kamil Płaskociński - 10. Paweł Kobylarczyk, 13. Karol Pluta (68, 5. Sławomir Molenda), 15. Daniel Winiarski (78, 18. Dominik Zbróg), 11. Grzegorz Lipka (52, 14. Karol Żak), 9. Karol Stępniewski - 6. Tomasz Janiszewski (80, 7. Ernest Pawelec
Żółte kartki: Mateusz Bolek - Bartłomiej Rotuski
Czerwona kartka: Kamil Płaskociński
Sędziował: Artur Obłękowski
15 sierpnia,11:00 - Skaryszew
Skaryszewianka Skaryszew - Zwolenianka Zwoleń 1:1
Bramki: Bartosz Kozicki 20’ - Mateusz Próchniak 17’
Skaryszewianka: 12. Grzegorz Wurman - 18. Michał Grzeszczyk, 17. Rafał Wojciechowski, 6. Mikołaj Chamerski, 20. Bartłomiej Warchoł - 9. Dawid Pawelec, 14. Michał Kucharczyk, 11. Sebastian Czerwiński (85, 7. Kamil Woźniak), 16. Bartosz Kozicki, 5. Łukasz Sowa (60, 19. Radosław Deja), 10. Cezary Kubryn
Zwolenianka: 1. Pepe Amadou Samb - 6. Sebastian Cieniuszek, 15. Sebastian Kośmiński, 17. Konrad Rojek, 14. Konrad Kłos - 10. Jakub Miałkowski (85, 3. Łukasz Trybała), 4. Mateusz Ogonowski, 8. Adrian Pryciak, 9. Arkadiusz Oleś (90+1, 7. Konrad Królicki), 18. Artur Karasiński (60, 12. Paweł Rogala)- 11. Mateusz Próchniak
Żółte kartki: Mikołaj Chamerski - Adrian Pryciak, Mateusz Ogonowski
Sędziował: Łukasz Suwała
15 sierpnia, 14:00 - Falęcice
LKS Promna - KS Potworów 2:0
Bramki: Maciej Lesisz 30’, Kamil Oparcik 60'
LKS Promna: 12. Michał Domański - 8. Arkadiusz Oziewicz (77, 14. Michał Wasilewski, 16. Piotr Dąbrowski, 5. Mateusz Stolarek, 15. Patryk Styczyński - 6. Mateusz Majewski, 9. Stanisław Kulej (60, 11. Łuka, 7. Jarosław Karolewski, 20. Kamil Trzaska - 17. Kamil Oparcik (82, 30. Kacper Machalski), 13. Maciej Lesisz
KS Potworów: 99. Michał Podkowiński - 7. Piotr Cichawa, 16. Ireneusz Głogowski, 14. Łukasz Grochala, 19. Filip Macierzyński - 6. Piotr Rokiciński, 4. Jarosław Rzuczkowski, 33. Filip Ozimski, 11. Daniel Pietraszewski (60, 9. Wojciech Gędaj), 10. Krzysztof Tyczyński (62, 8. Kamil Zych) - 2. Grzegorz Gutkowski (86, 3. Norbert Tkaczyk)
Żółte kartki: Piotr Dąbrowski, Arkadiusz Oziewicz - Ireneusz Głogowski, Piotr Rokiciński
Sędziował: Jacek Marus
15 sierpnia, 14:00 - Nowe Miasto nad Pilicą
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Proch Pionki 2:1
Bramki: Hubert Krzemiński 10’, Wojciech Lewecki 58’ - Mateusz Szczepański 90+1’ (k)
Pilica: 1. Łukasz Warda - 4. Mariusz Darnowski, 5. Tomasz Kryński, 6. Marcin Salamon, 8. Tomasz Szymański, 19. Adam Tomczyk, 23. Wojciech Lewecki (70, 11. Przemysław Nieszporek), 10. Michał Rzepkowski, 16. Patryk Kalinowski (65, 99. Paweł Jaworski) , 7. Hubert Krzemiński
Proch: 1. Michał Majos – 20. Marek Lawrenc, 13. Piotr Sałek, 22. Karol Klimowicz, 15. Wojciech Jędra (70, 6. Jacek Alot) - 17. Szymon Sobieraj, 11. Kamil Wasilewski (46, 10. Piotr Godlewski), 8. Kacper Dąbrowski (65, 18. Michał Czerski), 7. Marcin Cierzuch - 9. Mateusz Szczepański, 19. Robbert Kowalkowski.
Żółte kartki: Tomasz Kryński, Patryk Kalinowski
Sędziował: Daniel Marszałek
15 sierpnia, 17:00 - Grójec
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów 1:2
Bramki: Rafał Sobczak 72’ - Łukasz Ogonowski 52’, Wojciech Kupiec 58’
Mazowsze: 1. Cezary Przybylski - 2. Arkadiusz Gałka, 7. Mariusz Lisiecki, 3. Adrian Gotlib, 13. Seweryn Kalinowski, 5. Daniel Złoch, 8. Mikołaj Nojek, 9. Damian Karls, 11. Jakub Derewicz (60, 4. Dominik Dąbrowski), 10. Rafał Sobczak, 15. Daniel Wierzbicki (80, 17. Bartosz Pawlak)
Legion: 1. Karol Sładkowski - 5. Wojciech Kupiec, 15. Karol Pawlonka, 7. Wiktor Czubaj, 3. Łukasz Ogonowski (70, 8. Marcel Czubaj), 18. Łukasz Krupa (75, 10. Konrad Łukowski), 4. Tomasz Banach, 13. Sebastian Glegoła, 17. Adrian Olczak, 9. Damian Konopka (85, 11. Piotr Bolek), 16. Paweł Śmielak (60, 2. Marcin Fusiek)
Żółte kartki: Paweł Śmielak, Karol Sładkowski
Sędziował: Maciej Posuniak
16 sierpnia, 15:00 - Iłża
Polonia Iłża - Plon Garbatka-Letnisko 2:1
Bramki: Wojciech Bajor 12’, 28’ (k) - Arkadiusz Fusiek 31’
Polonia: 12. Wojciech Zenka - 5. Emil Kapusta, 4. Marcin Wiatrak, 3. Łukasz Jopek, 13. Norbert Rdzanek - 8. Wojciech Bajor, 10. Igor Tworek - 16. Damian Derleta (75, 14. Michał Łęcki), 7. Patryk Zięba (80, 11. Jakub Jabłoński), 9. Oskar Bawor (80, 17. Piotr Lasota)- 15. Bartłomiej Książek (75, 6. Radosław Cheda)
Plon: 84. Kamil Kowalczyk – 4. Piotr Mąkosa (85, 15. Piotr Jędra), 21. Łukasz Żak, 6. Marcin Kołdej, 14. Mateusz Prokop – 22. Piotr Żak, 19. Artur Gugała, 18. Sebastian Neska (89, 16. Łukasz Wiraszka), 7. Damian Jagiełło (81, 17. Sebastian Markowski) - 7. Arkadiusz Fusiek, 20. Bartosz Ruszkowski (89, 93. Grzegorz Seremak)
Żółte kartki: Bartłomiej Książek - Piotr Żak
Sędziował: Artur Piąek
16 sierpnia, 17:00 - Sienno
Zawisza Sienno - Jodła Jedlnia-Letnisko 5:1
Bramki: Tomasz Wójcik 3’, Michał Klaus 58’, 67’, 83’, Sebastian Klaus 85’ - Bartłomiej Fraczek 23’
Zawisza: 1. Konrad Skrobisz - 5. Marcin Cieśla (75, 14. Włodzimierz Łukasiak), 2. Piotr Sitek, 4. Sebastian Tusiński, 16. Kamil Kubiak, 13. Paweł Kopała (84, 18. Paweł Pstrąg), 20. Adrian Strąk, 8. Konrad Pucułek (76, 17. Piotr Czaja), 7. Sebastian Klaus, 9. Michał Klaus, 10. Tomasz Wójcik (84, Przemysław Młynek).
Jodła: 1. Bartosz Romanowicz - 5. Michał Jemioł (53, 14. Maksymilian Kiraga), 3. Arkadiusz Miecznikowski (10, 16. Bartłomiej Frączek), 7. Norbert Gil, 13. Kamil Hajdrowski, 20. Filip Janik, 19. Wojciech Krajewski, 22. Damian Stencelewicz, 21. Piotr Świecielski, 11. Rafał Bielawski, 6. Radosław Płaza (65, 9. Sebastian Włodarczyk)
Żółte kartki: Paweł Kopała - Bartłomiej Frączek
Czerwone kartki: Damian Stencelewicz (za drugą żółtą), Norbert Gil
Sędziował: Piotr Prokop
16 sierpnia, 17:00 - Lipsko
Powiślanka Lipsko - Iłżanka Kazanów 4:0
Bramki: Piotr Krajewski 55’, 63’, Bartłomiej Hemperek 65’, Krzysztof Bańcerowski 80’
Powiślanka: 12. Tomasz Rak - 5. Marek Szewczyk, 20. Kacper Górski, 15. Mateusz Dryka, 11. Daniel Kwiatkowski, 19. Piotr Krajewski (75, 10 Skorupa), 7. Rafał Krupa, 4. Karol Zięba (68, 3. Dawid Nowak), 8. Michał Gajos (60,18. Szymon Pyrka), 14. Bartłomiej Hemperek (66, 6. Dawid Ruta), 16. Krzysztof Bańcerowski
Iłżanka: 96. Tomasz Rutkowski - 4.Paweł Chmielewski, 3. Piotr Wróblewski, 5. Szymon Stolarek, 9. Marcin Szajnowicz (75, 17. Patryk Ginał), 18. Paweł Lewandowski (85, 11. Oskar Owczarek), 8. Mateusz Midziołek (56, 7. Kamil Czarnecki), 20. Łukasz Rutkowski (62, 2. Mateusz Ciechanowski), 10. Miłosz Dębski, 14. Damian Kozera
Żółte kartki: Szymon Pyrka - Paweł Lewandowski
Sędziował: Norbert Chrząstek
Komentarze