Wyniki 1. kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej
KS Potworów – Jodła Jedlnia-Letnisko 3:0 (2:0)
1:0 Łukasz Glista 9'
2:0 Wojciech Gędaj 45'
3:0 Szymon Stefański 60'
Potworów: Podkowiński – Rzuczkowski, Kowalczyk, Głogowski, Kwiatkowski (85 N.Tkaczyk), Hajduk (85 Gałek), Grochala, Glista (36 Sz.Stefański), K.Tyczyński (80 Pietraszewski), Gędaj, Ozimski.
Jodła: Wojciechowski – Jonczyński, Molendowski, P.Gromski, Lawrenc (70 Świecielski), Osiński, G.Lipka, Gryczka (46 Frączek), Cierzuch, Kiraga, Sobkowiak (75 Piotrowski).
Jawor Stanisławice – Zawisza Sienno 4:2 (1:1)
1:0 Dawid Ceglarz 33'
1:1 Tomasz Wójcik 44' (k)
1:2 Tomasz Wójcik 55' (k)
2:2 Mateusz Marchewka 68'
3:2 Grzegorz Seremak 78'
4:2 Artur Marchewka 90'
Stanisławice: Ambroziak – Kołdej, Przepiórzyński, Ł. Żak, M. Bolek (86 Kowalik), M. Marchewka (75 Seremak), Płatos (70 Staroń), A. Marchewka, A. Olczak, D. Olczak (60 Wolszczak), Ceglarz.
Zawisza: G. Wójcik – Cieśla, Dudek, Sitek, Kubiak, Młynek, S. Klaus, M. Wójcik, Rożek (86 Sado), T. Wójcik, M. Klaus.
Proch Pionki – Legion Głowaczów 2:0 (0:0)
1:0 Michał Kowalczyk 67'
2:0 Michał Kowalczyk 88'
Proch: Staniszewski – Pryciak, Sztobryn, Siepetowski, Kłos, Czaplarski (88 Polak), Blank, M. Kołodziej, Czerski (68 Ł. Kołodziej), Kowalczyk, Dębski (90 Alot).
Legion: S.Krynicki – M. Fusiek, Pawlonka (88 Kamil Niziński), Ogonowski, Śmielak, Banach, Ł. Krupa (85 Spytek), Konopka, Krystian Niziński (46 Kański), Wolski (64 Bolek), Szczepański.
Pilica Nowe Miasto – Powiślanka Lipsko 2:3 (1:0)
1:0 Hubert Krzemiński 35'
1:1 Adrian Niewczas 53'
2:1 Hubert Krzemiński 55' (k)
2:2 Jakub Mroczek 59'
2:3 Piotr Krajewski 62'
Powiślanka: Rak – Kwiatkowski, Dryka, Zięba, Szewczyk, Mroczek, Krupa (82 Suwała), Nowak, Ruta, Ćwik (46 Krajewski), Niewczas.
IKS Polonia Iłża 5:2 (0:2) GKS Wulkan Zakrzew
0:1 Przemysław Wojciechowski 38'
0:2 Mateusz Kleczaj 41'
1:2 Wojciech Bajor 50'
2:2 Karol Stępniewski 53'
3:2 Karol Stępniewski 65'
4:2 Radosław Cheda 71'
5:2 Karol Stępniewski
Polonia: Mariusz Witaszek - Grzegorz Godzisz, Łukasz Jopek, Łukasz Kaczmarczyk (75' Michał Szmit), Emil Kapusta - Oskar Bawor (89' Przemysław Lasota), Patryk Zięba (65' Igor Tworek), Damian Żurowski (62' Paweł Kopciał) - Radosław Cheda
Wulkan: Głogowski – Bielawski, Senator, Płaskociński, Wójcik, Kleczaj, Towarek, Łęcki (30 Stachura), Gębczyk (80 Cielecki), Wojciechowski, Skóra.
Radomiak II Radom – Oronka Orońsko 1:1
1:0 Kacper Wnuk 51'
1:1 Grzegorz Skałbania 90'
Radomiak II: Zenka – Szewczyk (85 Kokosza), Kucharski, Czubak, Janik, Wójcik (75 Szczepanik), Winiarski (60 Jankowski), Matyga, Gębczyk, Bednarek (88 Chęć), Wnuk.
Plon Garbatka – KS Warka 3:3 (0:1)
0:1 Patryk Kościanek 20'
0:2 Patryk Kościanek 48' (k)
1:2 Rafał Grzybowski 53'
1:3 Damian Filipek 60'
2:3 samobójcza 70'
3:3 Mateusz Kocyk 90; (k)
Warka: Przepiórka – Baduła (75 T.Rokita), Witan, M.Rokita, Szydło, Jankiewicz, Chmielewski, Ząbkowski, Filipek, Jałocha (88 Kowalczyk), Kościanek.
Iłżanka Kazanów - LKS Promna 0:3 (0:1)
0:1 Michał Orłowski 8'
0:2 Michał Orłowski 60'
0:3 samobójcza 72'
Tabela po 1. kolejce: KLIKNIJ TUTAJ
Klasyfikacja strzelców po 1. kolejce: KLIKNIJ TUTAJ
Komentarze