Zapowiedź 19 kolejki Tymex Ligi Okręgowej

godz. 16:00  Wulkan Zakrzew - Polonia Iłża
Stadion Gminny w Golędzinie

Pojedynek Wulkana Zakrzew z Polonią Iłża to natomiast starcie niedawnych czwartoligowców, które jesienne kryzysy zdają się mieć już za sobą. Obydwa zespoły wygrały dwa pierwsze mecze rundy wiosennej.

Pełna zapowiedź: KLIKNIJ TUTAJ

godz. 11:00  Radomiak II Radom - Ruszcovia Borkowice
Stadion Radomiaka (Struga 63)

Ciekawi jesteśmy też wyniku spotkania „młodziutkiego” Radomiaka II z mającą cień szansy na utrzymanie Ruszcovią Borkowice. Obu ekipom będzie na zwycięstwie zależało bardzo.

godz. 14:00  Iłżanka Kazanów - KS Warka
Stadion Gminny w Kazanowie

KS Warka walczy o IV ligę bardzo zaciekle. Iłżanka Kazanów nie powinna być jednak wymagającym rywalem.

godz. 15:00  Zawisza Sienno - Pilica Nowe Miasto
Stadion Gminny w Siennie

W pozostałych pojedynkach każdy wynik jest możliwy. W Siennie zmierzą się dwie najbardziej nieobliczalne drużyny: miejscowego Zawiszy i Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą.

godz. 15:00  LKS Promna - Jodła Jedlnia-Letnisko
Stadion w Falęcicach

Wzmocniona Promna podejmuje natomiast Jodłę Jedlnia-Letnisko, która już jesienią pokazała, że może wygrać z każdym.

godz. 16:00  Proch Pionki - Legion Głowaczów
Stadion Miejski w Pionkach

Przewodzący stawce Legion Głowaczów jedzie do Prochu Pionki i jego wygrana wcale nie jest pewna. Proch to ekipa walczaków, którzy ambicją nadrabiają brak zgrania, a czasem umiejętności, ale w tym szaleństwie często była metoda. Zespół z Pionek gra zatem w kratkę, ale nie pęka przed nikim. Z drugiej strony snajper Legionu Piotr Bolek zna pionkowskie boisko (bo stadion to pamięta stary) jak mało kto, więc znów może poczuć się na nim jak ryba w wodzie.
Mecz ma zresztą znacznie więcej podtekstów. Choćby taki, że były sponsor Prochu – firma Tymex, pomaga teraz Legionowi. Tak, czy inaczej szykuje się naprawdę atrakcyjny pojedynek.

godz. 16:00  Plon Garbatka-Letnisko - Zwolenanka Zwoleń
Stadion Gminny w Garbatce-Letnisko

Ostatni w tabeli Plon nie powinien zagrozić 2. w tabeli Zwoleniance. Prawie pewnym jest, że zwoleński zespół zdobędzie cenne 3 punkty, które pomogą mu w walce o IV ligę.

godz. 16:00  Oronka Orońsko - Powiślanka Lipsko
Stadion Gminny w Orońsku.

Oronka Orońska nie dała się pokonać Warce, pokazała lwi pazur w Głowaczowie, więc kto wie, może teraz wygra z Powiślanką Lipsko.