Piotr Wątorski o meczu z Energią II Kozienice

Po meczu kilka zdań o niedzielnym pojedynku powiedział trener iłżan Piotr Wątorski.

Piotr Wątorski (trener Polonii Iłża): - Dzisiejszy mecz można podzielić na dwie części. Do 65 minuty, kiedy byliśmy zespołem lepszym, dojrzalszym, lepiej zorganizowanym w defensywie, a w ofensywie mocno przeważającym, który miał kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Do 65 minuty powinniśmy prowadzić 2:0 i spokojnie kontrolować spotkanie. Od 65 minuty zaczęło nam brakować  jakości w ofensywie, przytrzymania piłki i dłuższego rozegrania. W defensywie sobie radziliśmy, choć przeciwnik zdołał stworzyć sobie sytuacje po stałych fragmentach gry. Mogło to wynikać z tego, że w środę graliśmy mecz pucharowy, więc nasi zawodnicy byli zmęczeni. Jednak z przebiegu całego spotkania można powiedzieć, że byliśmy zespołem lepszym i zasłużyliśmy na dzisiejsze zwycięstwo.