Piotr Wątorski trenerem Polonii Iłża

Piotr Wątorski został nowym trenerem pierwszego zespołu Polonii Iłża. Dziś na pierwszym treningu po przerwie letniej został przedstawiony przez zarząd.

40-letni trener jest wychowankiem Radomiaka Radom. W zawodniczej karierze grał w Radomiaku Radom, Szydłowiance Szydłowiec oraz Polonii Iłża. Jako trener prowadził Polonię Iłża, Akcję Jastrzębia, pierwszy, a także drugi zespół Radomiaka Radom, był również asystentem trenera Radomiaka na III i II-ligowym szczeblu. W ostatnich latach pełnił funkcje m. in. kierownika I drużyny i dyrektora sportowego Radomiaka. Największym sukcesem Wątorskiego jest awans do ligi okręgowej z Radomiakiem II Radom w 2013 roku.

Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w prowadzeniu pierwszej drużyny Polonii Iłża!