Polonia - Drogowiec | Osłabieni, ale z wolą walki!

Polonia Iłża w najbliższą sobotę podejmie na własnym boisku lidera rozgrywek, zespół Drogowca Jedlińsk. Podopieczni trenera Adriana Sobczyńskiego nie będą mogli, niestety, przystąpić do meczu w optymalnym składzie.

Drogowiec po rozegranych przez siebie 17 kolejkach (zaległy mecz ze Zwolenianką zostanie rozegrany 12 kwietnia) zajmuje 1. miejsce w ligowej tabeli z 44 punktami na koncie. Bilans spotkań jedlińszczan to 14 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka (na wyjeździe zaś 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka).

Iłżanie zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z 10 punktami. Zespół Polonii przystąpi do meczu osłabiony. Zmuszeni pauzować za kartki będą Łukasz Kłos i Paweł Kopciał, a z przyczyn prywatnych nie zagrają Łukasz Kaczmarczyk i Mateusz Kania. Pod znakiem zapytania stawiany jest występ Radomira Zięby, który narzeka na kontuzję. Wolę walki będą musieli wykazać dostający szansę młodzi zawodnicy.

Mecz Polonia Iłża - Drogowiec Jedlińsk odbędzie się w najbliższą sobotę 8 kwietnia o godz. 16:00 na stadionie Polonii Iłża (ul. Podzamcze 47)