Polonia - Królewscy | Hit jesieni

Polonia Iłża w niedzielę, 7 października, podejmie na swoim stadionie zespół Królewskich Jedlnia. Będzie to swoisty hit rundy jesiennej na Podzamczu 47, bowiem zmierzą się ze sobą ekipy nr 2 i 3 w ligowej tabeli.

Ekipa Karola Gębczyka przed 8. kolejką jest wiceliderem ze stratą pięciu punktów do liderującej Energii II Kozienice. W 7 meczach Królewscy zwyciężyli 5 razy, zremisowali i doznali porażki tylko raz. W ostatniej kolejce ulegli Gracji Tczów 0:1 na własnym boisku. W niedzielę w Iłży będą chcieli odkupić winy i zwyciężyć w kolejnym meczu na szczycie. Z mocnych stron, musimy zaznaczyć przede wszystkim szczelną defensywę jedlneńskiej ekipy, bowiem straciła ona jedynie 5 bramek w 7 meczach.

Polonia będzie chciała podtrzymać passę 6 meczów bez porażki, choć musimy być pewni, że głównym celem jest zwycięstwo w niedzielnym pojedynku. Trener Wątorski będzie miał do dyspozycji większość piłkarzy, z wyjątkiem kontuzjowanych od dłuższego czasu Macieja Dusińskiego i Piotra Siepetowskiego.

Serdecznie zapraszamy na mecz, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 7 października na Stadionie Polonii w Iłży przy ul. Podzamcze 47.