Polonia - Plon | Nie zlekceważyć

Polonia - Plon | Nie zlekceważyć

Po zwycięstwie w hitowym pojedynku z Energią II Kozienice, iłżanie podejmą, zaliczający słaby początek sezonu, Plon Garbatka-Letnisko.

Polonia w sobotnim spotkaniu, przede wszystkim, powinna nie zlekceważyć rywala, a następnie zdobyć pewne trzy punkty. Poloniści będą w bardziej optymalnym składzie niż przed tygodniem. Zabraknie tylko Marcina Rosłańca

Zespół Plonu Garbatka-Letnisko po trzech rozegranych kolejkach zajmuje dopiero 12. miejsce ze, zdobytym w ostatniej kolejce, jednym punktem. Podopieczni trenera Artura Gugały na pewno nie tak wyobrażali sobie rozpoczęcie sezonu. Z drugiej strony, kadra zespołu na nowy sezon jest dopiero w trakcie budowy. W ostatnim meczu Plonu z Zorzą na meczu zjawiło się 13 zawodników, w tym nie zabrakło debiutantów w postaci bramkarza Andrzeja Modrzejewskiego i pomocnika Dominika Dąbrowskiego. Powrócił również Marcus Eshun, 23-letni Ghańczyk, który rozegrał bardzo dobre zawody. 

Przed Polonistami, można powiedzieć, łatwe zadanie. Najważniejsze, by nie pozwolić na własnym boisku do utraty punktów, a przede wszystkim nie zlekceważyć rywali. 

Mecz Polonia Iłża - Plon Garbatka-Letnisko odbędzie się w najbliższą sobotę (2 września) o godz. 16:00 na stadionie Polonii Iłża (ul. Podzamcze 47).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości