W szranki z Zawiszą

W najbliższą sobotę drużyna Zamkowych rozegra u siebie mecz z Zawiszą Sienno czyli z naszym ligowym sąsiadem. Nie jest to już gra o stawkę. Najwyższym miejscem jakie może zgarnąć Polonia w tym sezonie to piąte, najniższym - szóste.

Zawisza jest bardzo dobrym zespołem i zwyciężyć Polonii będzie trudno.. W tym sezonie Zawisza uzbierała 44 punkty. Na ten wynik zebrało się trzynaście zwycięstw, pięć remisów i dziewięć porażek. Ich stosunek bramkowy to 71:59.

W sobotnim spotkaniu po stronie iłżan nie zobaczymy Emila Kapusty, który w ostatnim meczu z Jodłą otrzymał czerwoną kartkę.

Ostatnie mecze Zawiszy:

LKS Promna 3:0 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 2:7 Zawisza Sienno
Zawisza Sienno 1:1 Proch Pionki
Oronka Orońsko 2:2 Zawisza Sienno
Zawisza Sienno 3:4 Powiślanka Lipsko

Jesienią Zamkowi przegrali batalię z Zawiszą w Siennie. Do przerwy było 0:0, po przerwie po strzale Strąka Zawisza wyszła na prowadzenie, wyrównał Paweł Lewandowski, a prowadzenie Zawiszy dał Tomasz Wójcik.

W czasie zimowej przerwy Poloniści także mierzyli się z Zawiszą. Znów przegrali 2:1. Dla zawiszaków strzelał dwukrotnie Artur Rożek