Zawisza - Polonia | Małe derby

W sobotę Polonia jedzie do Sienna. Łatwo nie będzie, bo miejscowy Zawisza to poukładana drużyna, która potrafi urwać punkty nawet zespołom ze ścisłej czołówki. Iłżanie będą chcieli powalczyć o komplet punktów.

W sobotnim spotkaniu nie zagra Łukasz Kłos, który pauzuje za czerwoną kartkę. Wróci za to Łukasz Kaczmarczyk, który odpauzował "kiera" z meczu z Iłżanką Kazanów. Reszta zawodników powinna być gotowa.

Zawisza Sienno zajmuje 11. miejsce w tabeli z 26 punktami na koncie. Siennieński zespół wciąż nie jest pewny utrzymania i na spotkanie z iłżeckim zespołem będzie podwójnie zmotywowany.

Jesienią Polonia zremisowała z Zawiszą 4:4 po pełnej determinacji pogoni za wynikiem podopiecznych Krzysztofa Sieczki. Polonia wygrywała już 4:1, jednak przeciwnicy doprowadzili do remisu po bramce w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Sobotni mecz poprowadzi Mariusz Łyżwiński. Dotychczas arbiter nie prowadził meczu pierwszej drużyny Polonii, jedynie pojedynki zespołów młodzieżowych.

Mecz Zawisza Sienno - Polonia Iłża odbędzie się w najbliższą sobotę (20 maja) o godz. 16:00 na terenie OSiR w Siennie (ul. Szkolna 4)