Zorza Kowala 1:2 (0:0) Polonia Iłża

Polonia Iłża zwyciężyła w meczu 7. kolejki radomskiej Klasy A z Zorzą Kowala 2:1. Dla Polonii do siatki trafili Michał Kutera i Łukasz Kaczmarczyk.

Poloniści w niedzielne przedpołudnie mieli niełatwe zadanie, bo trafili na ambitny zespół Zorzy Kowala. Dopiero w ostatnich minutach meczu udało się wyjść na prowadzenie, bowiem przez większość meczu utrzymywał się remis, czy to bezbramkowy, czy jednobramkowy po niefortunnej interwencji Piotra Koleckiego. Ostatecznie po trafieniu Kaczmarczyka, Poloniści zwyciężyli i awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Już w najbliższy weekend nadarzy się okazja na atak na pozycję wicelidera, bowiem do Iłży przyjeżdża zespół Królewskich Jedlnia, który zajmuje 2. miejsce i zdobył również 16 punktów.

Zorza Kowala 1:2 (0:0) Polonia Iłża

0;1 Michał Kutera 56'
1:1 Piotr Kolecki 62' (s)
1:2 Łukasz Kaczmarczyk 78'