Młodzież Polonii poznała rywali!

Młodzież Polonii poznała rywali!

W Polonii nie doszło do wielkich przetasowań w ligach młodzieżowych. Jedynie zamiast drużyny rocznika 2000, do gry została zgłoszona drużyna rocznika 1999. 

Zawodnicy z rocznika 1999 i młodsi zagrają w Radomskiej II Lidze Juniorów U-19. Przeciwnikami iłżan będą: Zamłynie Radom, Video Ciepielów, Szydłowianka Szydłowiec, Pilica Białobrzegi, Oronka Orońsko, Energia Kozienice oraz Blask Odrzywół. Drużyna będzie bezpośrednim zapleczem pierwszej drużyny. W zespole będzie mogło zagrać wielu młodych piłkarzy pierwszego zespołu, którzy nie będą mieścić się w meczowej osiemnastce. 

Piłkarze z rocznika 2003 i młodsi zmierzą się w Radomskiej I Lidze Trampkarzy U-15, a ich przeciwnikami będą: Broń Radom, Chojniak Wieniawa, KS Chomentów, Drogowiec Jedlińsk, Jaguar Wolanów, UKS Lipie i Zawisza Sienno. 

W Radomskiej II Lidze Młodzików U-13 zagrają za to podopieczni Łukasza Kłosa z rocznika 2005 i 2006. W trakcie sezonu zmierzą się z: Ajaxem II Radom, AP Gryfią w Mirowie, KS-em Jastrząb, Juniorem II Radom oraz Oronką Orońsko. 

Najmłodsi z rocznika 2007 zagrają w czwartej grupie Radomskiej Ligi Orlików U-11. Podopieczni Jarosława Żłobeckiego będą mierzyć się z Bronią II Radom, Gryfią Mirów, Liderem Lipsko, Orłem Wierzbica i Radomiakiem Radom. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości