Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
1:2
Skaryszewianka Skaryszew
KS Chomentów
4:7
Zamłynie Radom
Iskra Gózd
5:0
Megawat Świerże Górne
MKS Kozienice
1:4
Zorza Kowala
Gryf Policzna
3:2
KP Stanisławice 1981
GKS Jastrząb
3:1
Gracja Tczów
Energia II Kozienice
3:6
Centrum Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
0:2
Skaryszewianka Skaryszew
Zorza Kowala
0:1
Iskra Gózd
Centrum Radom
1:6
MKS Kozienice
Megawat Świerże Górne
3:0
Gryfia Mirów
KS Chomentów
1:6
Gryf Policzna
KP Stanisławice 1981
5:2
GKS Jastrząb
Gracja Tczów
2:1
Energia II Kozienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
2:2
Centrum Radom
Gryfia Mirów
5:2
Zorza Kowala
Gryf Policzna
3:1
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
4:1
Megawat Świerże Górne
Energia II Kozienice
0:5
KP Stanisławice 1981
MKS Kozienice
3:1
Gracja Tczów
GKS Jastrząb
1:1
KS Chomentów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
5:0
Energia II Kozienice
Zamłynie Radom
3:2
Megawat Świerże Górne
Zorza Kowala
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
KP Stanisławice 1981
1:3
MKS Kozienice
Centrum Radom
1:5
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
6:2
GKS Jastrząb
Gracja Tczów
1:3
Iskra Gózd
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
1:3
KP Stanisławice 1981
Gryfia Mirów
3:1
Gracja Tczów
Megawat Świerże Górne
3:0
Zorza Kowala
MKS Kozienice
1:0
KS Chomentów
GKS Jastrząb
1:1
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
3:0
Centrum Radom
Energia II Kozienice
1:1
Gryf Policzna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Stanisławice 1981
3:0
Gryfia Mirów
Zamłynie Radom
4:0
Zorza Kowala
KS Chomentów
0:3
Iskra Gózd
Gryf Policzna
1:3
MKS Kozienice
Centrum Radom
1:2
Megawat Świerże Górne
Gracja Tczów
1:3
Skaryszewianka Skaryszew
GKS Jastrząb
3:3
Energia II Kozienice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
2:5
Centrum Radom
Iskra Gózd
3:3
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
2:3
KS Chomentów
MKS Kozienice
6:1
GKS Jastrząb
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
KP Stanisławice 1981
Megawat Świerże Górne
3:1
Gracja Tczów
Energia II Kozienice
1:2
Zamłynie Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
2:1
Zorza Kowala
KS Chomentów
2:3
Skaryszewianka Skaryszew
GKS Jastrząb
4:3
Iskra Gózd
Zamłynie Radom
0:2
Centrum Radom
KP Stanisławice 1981
4:2
Megawat Świerże Górne
Energia II Kozienice
2:1
MKS Kozienice
Gryf Policzna
2:1
Gryfia Mirów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
2:1
Gracja Tczów
Iskra Gózd
5:0
Energia II Kozienice
Zorza Kowala
1:5
KP Stanisławice 1981
MKS Kozienice
0:0
Zamłynie Radom
Gryfia Mirów
3:2
GKS Jastrząb
Skaryszewianka Skaryszew
2:0
Gryf Policzna
Megawat Świerże Górne
0:1
KS Chomentów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
2:5
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
2:0
Megawat Świerże Górne
KP Stanisławice 1981
1:2
Centrum Radom
Zamłynie Radom
1:2
Gracja Tczów
MKS Kozienice
2:2
Iskra Gózd
KS Chomentów
4:0
Zorza Kowala
GKS Jastrząb
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaryszewianka Skaryszew
4:0
Energia II Kozienice
Centrum Radom
0:1
KS Chomentów
Gryfia Mirów
2:3
MKS Kozienice
Zorza Kowala
3:1
Gryf Policzna
Iskra Gózd
2:2
Zamłynie Radom
Megawat Świerże Górne
3:1
GKS Jastrząb
Gracja Tczów
1:3
KP Stanisławice 1981
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
5:0
Centrum Radom
GKS Jastrząb
1:2
Zorza Kowala
Energia II Kozienice
3:0
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
2:2
KP Stanisławice 1981
MKS Kozienice
1:4
Skaryszewianka Skaryszew
KS Chomentów
1:0
Gracja Tczów
Iskra Gózd
2:3
Gryfia Mirów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
2:3
Gryf Policzna
Zorza Kowala
0:0
Energia II Kozienice
Gryfia Mirów
1:0
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
0:0
Iskra Gózd
KP Stanisławice 1981
4:1
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
0:0
MKS Kozienice
Centrum Radom
7:3
GKS Jastrząb
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
3:0
KS Chomentów
KP Stanisławice 1981
5:1
Gryf Policzna
Skaryszewianka Skaryszew
1:0
Gryfia Mirów
Centrum Radom
1:0
Energia II Kozienice
Zorza Kowala
1:0
MKS Kozienice
Gracja Tczów
3:4
GKS Jastrząb
Megawat Świerże Górne
2:1
Iskra Gózd
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
2:1
Zorza Kowala
Gryf Policzna
1:2
KS Chomentów
Gryfia Mirów
6:4
Megawat Świerże Górne
MKS Kozienice
1:1
Centrum Radom
GKS Jastrząb
1:2
KP Stanisławice 1981
Skaryszewianka Skaryszew
0:2
Zamłynie Radom
Energia II Kozienice
1:2
Gracja Tczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Stanisławice 1981
0:0
Energia II Kozienice
Zamłynie Radom
1:0
Gryf Policzna
Centrum Radom
1:2
Iskra Gózd
Zorza Kowala
3:1
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
1:3
MKS Kozienice
KS Chomentów
2:2
GKS Jastrząb
Skaryszewianka Skaryszew
0:0
Megawat Świerże Górne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kozienice
1:1
KP Stanisławice 1981
Iskra Gózd
0:5
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
0:3
Centrum Radom
GKS Jastrząb
1:2
Gryf Policzna
Skaryszewianka Skaryszew
1:0
Zorza Kowala
Megawat Świerże Górne
2:0
Zamłynie Radom
Energia II Kozienice
0:3
KS Chomentów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:1
Zamłynie Radom
MKS Kozienice
2:0
Gryf Policzna
Iskra Gózd
2:1
KS Chomentów
Gryfia Mirów
0:1
KP Stanisławice 1981
Skaryszewianka Skaryszew
1:2
Gracja Tczów
Megawat Świerże Górne
1:4
Centrum Radom
Energia II Kozienice
0:1
GKS Jastrząb
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
1:0
Skaryszewianka Skaryszew
Zorza Kowala
2:1
Megawat Świerże Górne
Gracja Tczów
8:2
Gryfia Mirów
KS Chomentów
3:1
MKS Kozienice
Gryf Policzna
0:1
Energia II Kozienice
KP Stanisławice 1981
5:0
Iskra Gózd
Zamłynie Radom
3:1
GKS Jastrząb
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
4:2
Zorza Kowala
KS Chomentów
1:5
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
1:3
Iskra Gózd
GKS Jastrząb
2:1
MKS Kozienice
KP Stanisławice 1981
3:1
Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom
2:0
Energia II Kozienice
Gracja Tczów
4:0
Megawat Świerże Górne
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
- : -
Gracja Tczów
MKS Kozienice
- : -
Energia II Kozienice
Gryfia Mirów
- : -
Gryf Policzna
Skaryszewianka Skaryszew
- : -
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
- : -
KP Stanisławice 1981
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości