zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:2
Królewscy Jedlnia
Oronka Orońsko
3:0
GKS Zorza Kowala
KS Magnuszew
2:5
Gryfia Mirów
Energia Kozienice
0:3*
KS Chomentów
KP Stanisławice
1:8
Gryf Policzna
Akcja Jastrzębia
2:3
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
0:3
Iskra Gózd
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
4:3
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
5:2
Akcja Jastrzębia
KS Magnuszew
8:2
KP Stanisławice
Gryf Policzna
8:0
WUKS Ruda Wielka
Gryfia Mirów
5:4
Królewscy Jedlnia
Polonia Iłża
1:1
Oronka Orońsko
GKS Zorza Kowala
1:7
Energia Kozienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
2:1
Iskra Gózd
KP Stanisławice
4:3
Gryfia Mirów
WUKS Ruda Wielka
2:5
KS Magnuszew
Akcja Jastrzębia
1:4
Gryf Policzna
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
GKS Zorza Kowala
Energia Kozienice
0:1
Polonia Iłża
Królewscy Jedlnia
5:0
KS Chomentów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
1:3
Energia Kozienice
Gryf Policzna
3:0
Oronka Orońsko
KP Stanisławice
3:0
WUKS Ruda Wielka
Gryfia Mirów
1:1
KS Chomentów
Polonia Iłża
4:0
Plon Garbatka-Letnisko
KS Magnuszew
2:1
Akcja Jastrzębia
GKS Zorza Kowala
1:5
Królewscy Jedlnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:3
Iskra Gózd
Oronka Orońsko
2:1
KS Magnuszew
Energia Kozienice
2:3
Gryf Policzna
Królewscy Jedlnia
4:1
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
2:3
Gryfia Mirów
KS Chomentów
0:1
GKS Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
4:0
KP Stanisławice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:2
KS Chomentów
Iskra Gózd
1:0
Królewscy Jedlnia
KS Magnuszew
1:7
Energia Kozienice
Gryf Policzna
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
KP Stanisławice
0:2
Oronka Orońsko
WUKS Ruda Wielka
2:5
Akcja Jastrzębia
Gryfia Mirów
4:2
GKS Zorza Kowala
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:0
KS Magnuszew
Oronka Orońsko
1:0
WUKS Ruda Wielka
KS Chomentów
2:1
Iskra Gózd
Energia Kozienice
6:1
KP Stanisławice
Królewscy Jedlnia
1:3
Gryf Policzna
Akcja Jastrzębia
3:2
Gryfia Mirów
GKS Zorza Kowala
- : -
Polonia Iłża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
1:2
Królewscy Jedlnia
Gryf Policzna
4:2
KS Chomentów
KP Stanisławice
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Gryfia Mirów
0:1
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
1:2
Energia Kozienice
Akcja Jastrzębia
4:0
Oronka Orońsko
Iskra Gózd
3:1
GKS Zorza Kowala
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:3
Iskra Gózd
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
WUKS Ruda Wielka
Oronka Orońsko
4:2
Gryfia Mirów
KS Chomentów
2:3
KS Magnuszew
Królewscy Jedlnia
- : -
KP Stanisławice
Energia Kozienice
1:1
Akcja Jastrzębia
GKS Zorza Kowala
0:4
Gryf Policzna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
2:1
Energia Kozienice
Gryf Policzna
3:0
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
2:0
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
0:1
Plon Garbatka-Letnisko
WUKS Ruda Wielka
1:5
Królewscy Jedlnia
KS Magnuszew
4:1
GKS Zorza Kowala
KP Stanisławice
1:1
KS Chomentów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Jedlnia
- : -
Akcja Jastrzębia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij